Кумедний ґудзик• Изменено 02 февраля 2025
Булінг
Чи був в Вашому дитинстві: дитинство, садочок, школа, доросле життя, сімейне життя
І як тому протистояли?
Малинка• 02 февраля 2025
Хитрістю та інтригами, в школі на хлопців які мене щодня ображали натравила інших хлопців, на роботі написала заяву керівництву і пригрозила позивом в суд, якщо ще раз таке трапиться, плюс назбирала компроматів на шефа і пару разів сказала про це голосно при ньому та при інших, в сім´ї мене всі люблять і для рідних я сама найкраща
ОбережнаЯ• 02 февраля 2025
Був від одного хлопця. Він був неявний, а скритий, постійно мене висміював і казав, що я жартів не розумію. На випускному екзамені він запанікував, щось не встигав зробити і я йому розвʼязала задачу спеціально з помилками. Він поспішав і списав, не вдумуючись. Злетіла срібна медаль.
Малинка• 02 февраля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Крутая месть!Восхищаюсь👏
Кумедний ґудзик
• 02 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Почитайте ниже тему этого автора)
Так. То я. Навіть не буду віднєкуватись.
Але ж то стосуватися не лише мене.
І саме тому, я створила нову тему
Але ж то стосуватися не лише мене.
І саме тому, я створила нову тему
Малинка• 02 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Але ж то стосуватися не лише мене.
І саме тому, я створила нову тему
Але ж то стосуватися не лише мене.
І саме тому, я створила нову тему
Автор, на рахунок садочка я би змінила групу або садок.Всі вихователі, або вчителі будуть розказувати про те, що Ви не навчили дитину захищатись, але це їх обов´язок створити безпечні умови і я би саме на це давила би і писала би скарги.Якщо це не допоможе, то поговоріть самостійно з тією дитиною спокійно але твердо.
Кумедний ґудзик
• 02 февраля 2025
Я- ходила до школи при радецкому союзі. І всі учителі боготворили лише одну мою однокласницю, мама якої працювала в універмазі, а папа возив товари в згаданий універмаг.
А ми, прості діти, били ногами в живіт один одного, в голову, вибивали один одному зуби.
То інфо для любителів сересере.
Але зараз інші часи.....
Хоча....
Нічого не змінилось
То інфо для любителів сересере.
Але зараз інші часи.....
Хоча....
Нічого не змінилось