Залізний занавіс• 02 февраля 2025
В кого стоїть Мірена, через скільки років ви її міняли?
Добрий день, дівчата. В кого стоїть Мірена, на скільки років вам її вистачило? Поставила через міоми 3,5 роки тому. Міоми не росли, місячні були не рясні, самопочуття добре. Лікар сказала на 5 років вистачить. Останній місяць в мене враження, що її дія припинилась. Місячні четвертий тиждень, 2 дні йдуть, 3 дні мажуть і так по колу. ПМС постійний, тиск піднімається до 150*80, то в жар кидає, то в холод, тягне живіт, постійно нервова. Тобто стан по симптомам став як і до установки Мірени. В лікарні по швидкій була, позаматкову виключили, на УЗД спіраль на місці, міоми не ростуть, гемоглобін/феритин 120/90. Чекайте візит до свого гінеколога на 20.02, хай він розбирається (я у Європі). Чекати ще довго і я дуже переймаюся. Можливо в когось була подібна ситуація, що Мірена переставала діяти раніше ніж минуло 5 років?
Залізний занавіс
• 02 февраля 2025
Ответ дляAllemagne
У меня уже 18 лет стоит и норм.
Ви її не міняли 18 років?
Цукрові вишні• 02 февраля 2025
Ставят на 5 лет, у меня пациентки перенашивали и 6. Сколько вам лет? Вряд ли описанное с миреной связано
Залізний занавіс
• 02 февраля 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Єдина Країна• 02 февраля 2025
В мене не мірена, а звичайні коки. Я багато різних приймала. Буває, приймаєш два роки і все ідеально, а потім починає кровити тижнями без причини. Ішла до лікаря і він виписував інші коки. Не знаю чому так, лікар казав, що вони мені просто перестали підходити
Цукрові вишні• 02 февраля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Сдайте фсг, скорее всего, у вас это связано с менопаузальной перестройкой , дело не в мирене
Залізний занавіс
• 02 февраля 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Дякую. А є якесь лікування цього стану?
Цукрові вишні• 02 февраля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Дякую. А є якесь лікування цього стану?
Надо подбирать
Ноу коммент• 02 февраля 2025
Через пять, но врач сказала для забывчивых плюс ещё пол года. Вторая уже год. Но если честно, у меня тоже на пятый год было такое ощущение, что перестала действовать или ещё что-то. Когда пришёл срок новую поставила все исчезло.
Залізний занавіс
• 02 февраля 2025
Ответ дляНоу коммент
Дякую, що поділились