ШанельКуКу• 02 февраля в 17:38
Плями на одязі після прання?
Дівчата, перу рідким засобом, а на куртці залишаються плями як від порошку. Додаткове полоскання вмикаю. Як уникнути? Чи це машинка така, що не відпирає?
Малая Налегке• 02 февраля в 17:40
Низька температура,або неякісний порошок.Не в інтернеті часом купуєте?Чи на базарі
Ленивица-красавица• 02 февраля в 17:49
Багато наливаєте засобу для прання. Тепер полощіть поки не буде ’рипіти’ в руках
Даха-сваха• 02 февраля в 17:52
У меня такое было только с одним гелем , потому что я его наливала прям на вещи в барабан , стала лить в отсек , куда положено
ШанельКуКу
• 02 февраля в 19:18
Ответ дляДаха-сваха
Ні, наливаю у відсік.
ШанельКуКу
• 02 февраля в 19:19
Ответ дляМалая Налегке
Купую однаковий з мамою ( в АТБ). Останній раз в Єві взяла Аріель рідкий. У неї все добре. 40 градусів, редим синтетмка+додаткове полоскання.
Ленивица-красавица• 03 февраля в 03:18
Якщо м´яка вода - погано виполіскує. Лийте менше в полощіть більше
ШанельКуКу
• 03 февраля в 19:48
Ответ дляЛенивица-красавица
Навпаки жорстка.