Все до блиску• 03 февраля 2025

Дівчата… інтимне питання.

У мене там… дуже і дуже все як вибачте відро. Під час сексу нічого не відчуваю майже. Пологи були багато років назад.
Вправи робила не допомагають. Але і мушу сказати як є, є 25 зайвих кг, хоч то до того мабуть нічого не має. Скажіть, якщо зашити там, то буде краще? Шви після пологів розійшлись звичайно.
Сумчатая кошка• 03 февраля 2025
На операцию деньги есть?
Тримаю свічку• 03 февраля 2025
если зашить конечно будет лучше. Сама сейчас в поиске врача
Сумчатая кошка• 03 февраля 2025
Упражнение до опы) простите
ПрипоРошенная• 03 февраля 2025
а шо ви там ’відчувати’ хочете? кліторальний оргазм є і норм
Солнечная_я• 03 февраля 2025
Скорее всего, у вас опущение влагалища, вам к гинекологу.
Аноним Советчик• 03 февраля 2025
А вы можете мышцами там сжать ? Когда я так делаю , муж сразу чувствует и очень возбуждается )
МаринаХ28• 03 февраля 2025
Зараз стільки можливостей, аби були кошти на це.
Знайдіть кваліфікованого лікаря по цим питанням.
Думаю, буде набагато краще, якщо зробити корекцію.
автор Все до блиску • 03 февраля 2025
Ответ дляСумчатая кошка
На операцию деньги есть?
Немає. Хочете дати? Тому так питаєте?
автор Все до блиску • 03 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Я ходила до звичайного гінеколога, то він казав що може… тобто це не треба шукати якогось лікаря спеціального..
МаринаХ28• 03 февраля 2025
Ответ дляВсе до блиску
Так чому сумніваєтесь?
Тримаю свічку• 03 февраля 2025
Ответ дляВсе до блиску
ну если ваш врач оперирует, то конечно можно и у него
Ms. Искренность• 03 февраля 2025
У мене зайвих 35 кг. Двоє дітей.
Вага не впливає на розмір ніяк.
Вправи ефективні, якщо немає інших проблем. Говоріть з гінекологом.
автор Все до блиску • 03 февраля 2025
Ответ дляMs. Искренность
У мене зайвих 35 кг. Двоє дітей.
Вага не впливає на розмір ніяк.
От мене це і цікавило. Дякую.
автор Все до блиску • 03 февраля 2025
Ответ дляМаринаХ28
Так чому сумніваєтесь?
Щось не знаю) Я навіть не знаю скільки за таке платити треба) гінеколог нічого не сказав конкретно по ціні) два роки тому хотів 300$, зараз не знає
Печенюшка• 03 февраля 2025
я не поняла когда швы пазошлись? сразу после родов?
Кто крайний?• 03 февраля 2025
Ответ дляВсе до блиску
А за что конкретно 300??? При опущении делают вагинальную операцию под общим наркозом, лучше с сеткой. Это не два шва наложить, типа вход ушить. И еще- до родов у вас все было отлично у сексе? Оргазм и ТД?
Кто крайний?• 03 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
Та ничего там не разошлось, швы рассасываются через неск месяцев, а не расходятся
Гарнюнька• 03 февраля 2025
Ответ дляВсе до блиску
Він Вас де шити буде? і що саме зшивати? я щось погано розумію
Печенюшка• 03 февраля 2025
а как это зашивают.? ну зашьют вход, а внутри как диаметр ’трубки’ как зашить?
Печенюшка• 03 февраля 2025
Ответ дляКто крайний?
ну автор же написала разошлись.... вот жду автора
Печенюшка• 03 февраля 2025
девочки с лишними килограммами, как вам удаётся найти половых партнёров?
Кто крайний?• 03 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
Ну, автор не врач, поэтому ей простительно путаться в терминах
Печенюшка• 03 февраля 2025
Ответ дляКто крайний?
ну с чего то ж она это написала...
Банка з медом• 03 февраля 2025
Вам гінеколог має на огляді, подивитися, і сказати чи є опущення стінок, і який ступінь. 1-2ст не оперують ( можна зробити лазер) 3-4оперують. Якщо були травматичні пологи, шви і тп, кегель може не допомогти (( головне це чи немає у вас проблем з нетриманням сечі або дефікацією. Не можна щоб були запори, тужиться в туалеті.
Я не відчуваю м´язів геть. Операцію поки мені кажуть можна не робити, в сексі проблеми немає, оргазм є, чоловік норм. Єдине що деякі пози боляче.
Кто крайний?• 03 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
А мужики все Апполоны? Прям хожу по улицам и ни одного не вижу, все с животами и таким же лишним весом
Ms. Искренность• 03 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
Повернулася на інший бік, потягнулася на ліжку - там він і лежить.
А що, у струнких чоловіки сплять десь окремо?
Печенюшка• 03 февраля 2025
Ответ дляMs. Искренность
он вам с лишним весом уже полюбил? или это уже по безнадеге, супружеский долг исполнять?
Печенюшка• 03 февраля 2025
Ответ дляКто крайний?
самое интересное НЕапполоны хотят стройную и красивую...
Кто крайний?• 03 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
Вот вот
Ms. Искренность• 03 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
Ми обоє колобки. І зараз, і раніше були.