Все до блиску• 03 февраля 2025
Дівчата… інтимне питання.
У мене там… дуже і дуже все як вибачте відро. Під час сексу нічого не відчуваю майже. Пологи були багато років назад.
Вправи робила не допомагають. Але і мушу сказати як є, є 25 зайвих кг, хоч то до того мабуть нічого не має. Скажіть, якщо зашити там, то буде краще? Шви після пологів розійшлись звичайно.
Печенюшка• 03 февраля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Ми обоє колобки. І зараз, і раніше були.
а ну тоді ок. а то була тут тема нещодавно, що жінка 80 кг та чоловік наказав їй худнути, бо не хоче її таку
Ms. Искренность• 03 февраля 2025
Ответ дляПеченюшка
Щоб з 80 кг скинути вагу, якщо, наприклад, набралася вага після пологів, то одних слів мало. Треба і фізична допомога чоловіка (з дітьми бути), і фінанси.
На одній вермішелі схуднути нереально. Треба м´ясо.
Шкідлива молекула• 03 февраля 2025
Автор, сейчас есть такая штука, лазерное омоложение влагалища назыантся, если не путаю.
Чтоб попробовать порешать вашу проблему без операции. Но это, конечно, к хорошему гинекологу
Капризуля• 03 февраля 2025
Ответ дляКто крайний?
А мужики все Апполоны? Прям хожу по улицам и ни одного не вижу, все с животами и таким же лишним весом
Так что теперь не худеть, всем жирными ходить?)))
Кто крайний?• 03 февраля 2025
Ответ дляКапризуля
А у нас тема о похудении?
Пусин Кукин• 03 февраля 2025
в мене велика зайва вага, пологи були 5 років назад. але в мене все дуже туго там. навіть не комфортно, хотілося б навпаки
Василина Семеніч• 03 февраля 2025
Ответ дляMs. Искренность
В першу чергу треба зменшити споживання вуглеводів: цукор, борошно. І зменшити порції, відмінити перекуси, не жерти на ніч. На це потрібна дисципліна, в першу чергу. Подруга, мати-одиначка, так 7 кг скинула за кілька місяців. Без додаткових витрат.
Бюст Березуцкого• 22 февраля 2025
Ответ дляКто крайний?
Та ничего там не разошлось, швы рассасываются через неск месяцев, а не расходятся
Расходятся у меня 1 разошелся, но все ок правда