Лукава_Кiшка• 03 февраля 2025
Пролапс митральгого клапана
У кого такой диагноз? Что принимаете из медикаментов?
Флюорография гуся• 03 февраля 2025
У чоловіка такий, операцію пропонують
Поки другий рік ніяк не ризикне,53 роки
Третя ступінь
Поки другий рік ніяк не ризикне,53 роки
Третя ступінь
Лукава_Кiшка
• 03 февраля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
У чоловіка такий, операцію пропонують
Поки другий рік ніяк не ризикне,53 роки
Третя ступінь
Поки другий рік ніяк не ризикне,53 роки
Третя ступінь
Какая у него степень?
Леди_на_драндулете• 03 февраля 2025
Ничего, и кардиологи ничего даже не предлагали. Обнаружили во время беременности, отправили в институт сердца, там сделали УЗИ, и все. Никаких рекомендаций, типа если хотите, можете раз в год приходить, будем наблюдать
Лукава_Кiшка
• 03 февраля 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Тоже самое и мне сказали
Аль де Барановна• 03 февраля 2025
В чоловіка пролапс мітрального клапану, прийшлось робити операцію в інституті серця.
Я_канеша_извиняюсь• 03 февраля 2025
У меня первая стадия живу нормально не лечу но наблюдаюсь у кардиолога ежегодно, у мужа была третья стадия он оперировался
Флюорография гуся• 03 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Скільки років чоловіку? Як себе почуває після операції?
Теж були і Амосова в тодурова
Флюорография гуся• 03 февраля 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Как Ваш муж после операцій себя чувствеет? И как давно операция била?
Безпорадна Кроко• 03 февраля 2025
Нічого не роблю. 2 стадія. Жити не заважає. Трохи відчувала коли росла, професійно танцювала(5+ годин на день) і була вагітна. До 3 стадії операцій не роблять і нічого не приймають.
Я_канеша_извиняюсь• 03 февраля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Операция была два года назад, нормально себя чувствует.
Скорая помощь• 03 февраля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Как быстро прогрессирует это заболевание? Как думаете?
Аль де Барановна• 03 февраля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Все індивідуально. В мого чоловіка перша стадія була зі шкільних років до 29 років, потім перехворів грипом, став зле себе почувати. Як виявилося потім, різко все перейшло в третю стадію.
П´яна вишня• 03 февраля 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Те саме. Випадково дізналася під час перший вагітності. До того більше 20 років жила і незнала і після того теж вже майже 20 пройшло. Навіть не згадую за той пролапс.
Зашла на 5минут• 03 февраля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Це не діагноз, ніяк не лікується
Это диагноз. Просто 1 ст проходит отлично
Радуга-дуга• 03 февраля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
В мене 2
Флюорография гуся• 03 февраля 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Реабилитационный период был очень сложный?
Заліковий троль• 03 февраля 2025
Має значення ступінь регургітації клапана ще, а лише наявність пролапсу
Флюорография гуся• 03 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Це точно, в мого чоловіка теж зірше почуття після ковіду, але деякі лікарі кажуть щок в нього з народження, деякі кажуть з віком
Ще й неврології підключились,ноги і руки тяжко пересувати,ніхто толком нічого не знає,гоняють по вісім спеціалістам, але поки проблему не вирішено
Бубль Гум)• 03 февраля 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Тоже самое и мне сказали
мне сказали, что такое у каждого третьего, просто узи сердце делают далеко не все, вот и не знают. Никаких ограничений, даже физ.нагрузки все можно. И вообще, врач сказал, что митрального - это фигня, а вот аортального - серьезно.
Аль де Барановна• 04 февраля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Теж були і Амосова в тодурова
Операцію зробили коли йому було 29, зараз вже пройшло 10 років. Після операції важкий реабілітаційний період був. Якщо не помиляюсь, на лікарняному знаходився близько 3 місяців. А зараз живе повноцінним звичайним життям, окрім постійного прийому варфарину і моніторингу густини крові.
Я_канеша_извиняюсь• 04 февраля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
Нет сложным не был, ему делали операцию без вскрытия грудной клетки, а малоинвазийная операция была. Из за этого и реабилитация была лёгкой. Первое время принимал варфарин, потом его отменили уже без лекарств обходится.