Син хоче вступати в університет Данії, звернулася до нотаріуса в Україні, один каже що треба два апостиля мін освіти і мін юста, другий нотаріус каже що апостиль мін освіти достатньо. Може хтось нещодавно займався перекладом атестата за 11 клас, як робили?
Зоряний Шлях• 04 февраля 2025
український нотаріат не уповноважений вирішувати імміграційні питання інших країн. який потрібний апостиль - питайте в данських інституціях.
Ответ дляЗоряний Шлях
Написали лист в університет, чекаємо відповіді. Думала може хто виступав в університети Данії і поділиться досвідом.
Зоряний Шлях• 04 февраля 2025
Ответ дляВилсон
ну то й чекайте відповіді від першоджерела. це й буде достовірна інформація.