Аліса-8a8e• 04 февраля в 11:52

Що обрати: Інтелект з гарною вчителькою чи НУШ з двома іноземними з 1 класу?

Вітаю!
Стою перед вибором, яку школу і програму обрати для 1 класу?
1. Інтелект з гарним вчителем, але школа трохи далі від дому (15 хвилин) , переходити по двом пішохідним переходам
2. НУШ, вчитель наче теж не поганий, з 1 класу французька, з 2 класу + англійська. Близько зовсім до дому і немає доріг, які потрібно переходити.

Чи на стільки легка НУШ, як є про неї відгуки? Дитина має розвинений пізнавальний інтерес, вже читає потрохи і швидко все запамʼятовує . Переживаю, щоб не було їй не цікаво.
Лю_буш_ка• 04 февраля в 11:55
Інтелект, він непорявняно цікавіший від НУШ
double-mama• 04 февраля в 11:56
2 языка совершенно не нужны в младшей школе, будут только отнимать время и не давать результата.
Ну и если ребенок уже умеет читать, любит говорить/ обсуждать, легко запоминает, то таки лучше ИУ.
iryna _b• 04 февраля в 11:58
Інтелект з гарною вчителькою. Я б обрала
interior_designer• 04 февраля в 12:01
в любой программе выбирала бы именно учителя, это очень важно
MagaMama• 04 февраля в 12:05
За таких умов я б обрала НУШ
Olga_72• 04 февраля в 12:10
Для чого вам інтелект? Будете у Гарвард, чи Оксфорд готувати дитину? Чи у інший крутий та дуже дорогий вуз закордоном?
Інтелект дуже велике навантаження на дитину. Це дитина без дитинства заради того щоб потім перейти в ліцей, де бали дитини залежать не стільки від навчання в ліцеї, скільки від того скільки репетиторів потім буде у дитини.
Якщо кілька років тому я була у захваті від інтелекту, то розібравшись у системі, як це працює, то зараз в мене розчарування. Нема у старшій школі репетиторів, то інтелект молодших класів нічим не допоможе. А якщо є репетитори, то всеодно, нуш чи інтелект. Але після інтелекту маємо втомлену дитину, що досить часто вже не хоче вчитись.
ЕЛЕНА МАКСИ• 04 февраля в 12:11
Я б вибрала школу під домом. Це зручно. У доньки було 2 іноземні та НУШ, нормально я б не сказала що будо надто важко.
МаМарго• 04 февраля в 12:15
Обрала б НУШ.
Знаю декілька батьків, які забрали дітей з класу Інтелект, бо діти не справлялись.
Якщо у вас дуже талановита дитина, то йти можна. Я б обрала простіше навчання + додаткова нагрузка за тим предметом, який дитині подобається.
автор Аліса-8a8e • 04 февраля в 12:17
Ответ дляOlga_72
В якому класі дитина? Ви перевели на НУШ після інтелекту?
В Києві дуже багато шкіл стало ліцеями і Інтелект класи є і після молодшої школи.
na_podiume• 04 февраля в 12:19
А чого ви вирішили, що НУШ - щось простеньке?
автор Аліса-8a8e • 04 февраля в 12:19
Ответ дляМаМарго
Обрала б НУШ.
Знаю так само випадки, що після 1 класу переводили з НУШ в Інтелект. Залежить звісно і від дитини, і від вчителя, як піде навчання.
автор Аліса-8a8e • 04 февраля в 12:19
Ответ дляna_podiume
Бачила такі відгуки і незадоволених мам) тому і питаю.
MagaMama• 04 февраля в 12:23
Ответ дляАліса-8a8e
Задоволені і незадоволені мами є в обох програмах.
Ви дивіться по собі і по своїй дитині. НУШ не дитячий садочок, як тут часто пишуть. Й Інтелект не каторга, але має свої особливості.
na_podiume• 04 февраля в 12:26
Ответ дляАліса-8a8e
Трохи простіше до 5 класу, але також залежить від вчителя.
IrinnkA• 04 февраля в 12:26
Ответ дляdouble-mama
2может и нет, но один точно нужен и не в младшей школе, а еще с детского сада. Другое дело, что в форме среды, а не 1-2 урока в день. Что такое ИУ не знаю. НУШ в принципе была неплохая
0208mariia• 04 февраля в 12:27
Вчителя обирайте. У нас теж,як казали, гарна вчителька. Так, дійсно розумничка, старається, все онлайн уроки проводить чесно. Але. Вона ну така нудна і тягуча. Це жесть. Діти засинають на уроках. Моєму, нарриклад треба щоб в тонусі тримала. Тож, врахрвуйте і темперамент
Olga_72• 04 февраля в 12:28
Ответ дляАліса-8a8e
Моя дитина в звичайній школі 9 клас. Але в мене багато спілкування з вчителями ліцеїв і з парочкой директорів. То зараз я розумію, що моїй дитині ліцей зовсім не потрібен. І добре що ми з чоловіком не стали давити на сина щоб він таки пройшов у один з найсильніших ліцеїв міста, куди спочатку він пройшов, а потім подзвонили і сказали що результати анульовані і треба пройти новий конкурс, де дали завдання що не відповідали програмі попереднього року і включали програму наступного року.
Olga_72• 04 февраля в 12:29
Ответ дляАліса-8a8e
Інтелект без репетиторів не дасть вам 200 балів на ЗНО.
IrinnkA• 04 февраля в 12:29
Ответ дляOlga_72
Програма навчання в молодшій школі не має жодного відношення до вступу у Гарвард. Це починається потім, після 14 років. Єдине, що підготує до вступу - це англійська з самого початку. Все. Потім після такої нагрузки в молодшій школі, врни не хочуть взагалі вчитися.
Olga_72• 04 февраля в 12:33
Ответ дляIrinnkA
От тому і нема сенсу напрягати дитину програмою інтелект з 1 класу. Де дитина математику вчить 90 хвилин в день. І все заради того щоб в 5 класі діти мали такі ж знання як і в НУШі. Краще цей час витратити на гарного репетитора з англійської. То у автора вибір там де НУШ і іноземна. Це більш раціональний варіант навчання.
Лю_буш_ка• 04 февраля в 12:33
Ми перешли в НУШ з Інтелекта. Регрес значний, правда, тут ще підлітковий вік починається. Але справа не в цьому. Інтелект вчить дитину аналізувати, шукати факти, рішення, а НУШ- читати багато, писати багато, вчити багато, а думати досить мало. Це моя точка зору, бо я порівнюю 2 програми. Інтелект дав нам дуже хороші завдатки, які зараз в НУШ ми втрачаємо, на жаль. Зараз дитині геть не цікаво. А навантаження більше, повірте. У нас в інтелекті не було такого навантаження. Там друковані зошити, урокі робляться швидко та цікаво. Тут купа писанини, читання . Але вирішувати Вам
IrinnkA• 04 февраля в 12:38
Ответ дляOlga_72
Я з вами повністю згодна! Я дивилася програму Росток дітям. Чоловік не дав переводити, бо після вивчення матеріалу сказав, що стільки води скільки там налито, і стільки зайвої для дітей 8 років, інформації - ще треба пошукати. Не треба робити з дітей геніїв в 6-7 років. Вони або генії від природи і все будуть самі гризти, або йому вистачить нормальної шкільної програми, а далі вже буде видно. До речі, я ставку на мови якраз і робила. Зараз їм 13 років, вони вільно володіють нашими двома мовами (рус, укр) + французька. Тепер вчать англійську так щоб пізніше вчитися вже на міжнародній програмі. Математика є теж, паралельно. Довго вчилися в школі Ціфра, а тепер звичайна НУШівська математика і теж ок
Olga_72• 04 февраля в 12:40
Ответ дляАліса-8a8e
Незадоволені, бо діти грають і практично використовують знання. Бо не треба сидіти зазубрювати і вчити по 10-12 задач з математики як в інтелекті. Бо граніт науки треба гризти і мучатись.
Молодша школа потрібна щоб заохочувати дитину пізнавати щось нове. Це навчання через гру. Так повинно бути. Але чомусь багато батьків впевнені в тому що дитина повинна звикати тяжко вчитись, щоб потім тяжко працювати.
Вибирайте чого ви хочете від дитини.
МаМарго• 04 февраля в 12:41
Ответ дляАліса-8a8e
Ну ви свою дитину знаєте тому вирішуйте.Подивіться програму інтелект , чи потягне вона її.
В мене двоє дітей і якщо менший би точно потягнув, то старша 100%ні.
Є у нас ще друзі, там дитина ніби толкова, але батьки вже замучались робити з нею домашку з інтелекту.
double-mama• 04 февраля в 12:42
Ответ дляIrinnkA
Один иностранных с первого класса в абсолютно всех школах и программах.
автор Аліса-8a8e • 04 февраля в 12:44
Ответ дляЛю_буш_ка
А чому перейшли в НУШ? Не набирався 5 клас по Інтелекту?
МаМарго• 04 февраля в 12:45
Ответ дляЛю_буш_ка
Ну наскільки я знаю відмінки в інтелекті вчать в другому класі. Навіщо вони в такому віці дитині?
Що вони дадуть, коли в дітей мова ще на інтуітивному рівні
Olga_72• 04 февраля в 12:48
Ответ дляМаМарго
Вибачте додам. Бо ви зачепили важливий аспект. Якщо в інтелект, то не з 6 років. А пізніше, з 7 чи навіть 7,10 років. Бо молодші просто не витримують фізичного навантаження. Я була здивована коли син пробував поступити у гімназію, що майже всі хто з ним поступав у 5 клас були на рік старше.
автор Аліса-8a8e • 04 февраля в 12:54
Ответ дляOlga_72
Дочці в вересні буде 6,5 років. Про ще один рік садочка мова навіть не стоїть) її ще в тому році вихователі в школу відправляли))) Психологічне тестування теж пройшла в до школи готова. Психолог радить Інтелект програму .
MagaMama• 04 февраля в 13:01
Ответ дляАліса-8a8e
Судячи з ваших дописів, ви вже майже обрали Інтелект. Ну то переставайте себе мучити питаннями, будьте впевнені і робіть. А як не піде, то можна буде змінити і клас, і школу.