Цвіпканя• 15 января в 10:51
Хто вчив англійську сам? Який підручник?
В мене рівень десь А2, в малої 13 років А1
Хочу почати займатись разом з нею. Часи памʼятаю зі школи. Вважаю, що англійська це все рівно зубріловка і курси не мають сенсу- бо і чоловік і мала вже ходили купу разів. Репетитори теж були
Підкажіть , які підручники для самонавчання хороші
Перша на селі• 15 января в 10:56
ви погано вважаєте. І лише втратите час. Репетитор за вас чуда не зробить.
Перша на селі• 15 января в 10:57
знаєте - це так як зі спортом - була на фітнесі два рази і не схудла - фітнес до сраки.
Цвірінь• 15 января в 10:58
Боюсь, что какие бы учебники вам не предложили, эффект от них будет такой же, как и от тех курсов и репетиторов, куда вы ходили.
Пишу каліграфічно• 15 января в 10:58
Беріть книжку з темами і вчіть.. потім підключайте аудіо, відео..
ДинамоКит• 15 января в 11:20
Если у вас не хватило усидчивости и мотивации на курсах и с репетиром то без тем более не выйдет.
Это сложнее
ЗновЗдоров• 15 января в 11:26
В мене в сестри знайома вчила сама. Не знаю які підручники вона використовувала але абсолютно всі фільми дивилась англійською мовою з українськими субтитрами. «Друзі» і подібні американські серіали. Займалася кожен день, на протязі року. Зараз бортпровідник в Арабських Еміратах. То ж, головне мотивація.
Цвіпканя
• 15 января в 18:25
Оце тут токсіки))))
Особисто я ніколи англ не вчила ні на курсах ні з репетитором. Я писала не про свій досвід. Моя англ - це школа. І мені його зараз вистачає для туризму. Але хочу знати краще
Такі всі розумні тут зібрались
Зайшли ото тільки шоб насрати в темі
А самі читають через слово 🤦🏽♀️
Такі всі розумні тут зібрались
Зайшли ото тільки шоб насрати в темі
А самі читають через слово 🤦🏽♀️
Танго утрьох• 18 января в 06:09
Мне понравился Speakout. Удобно когда работа идёт по всем четырём направлениям. Каждая тема серьёзно тренирует слушание и понимание услышанного, говорение, чтение и письмо. Подберите учебник своего уровня.