Перша вагітність в 33 роки (довго не могли завагітніти, через страхи та певні особливості тіла я пролежала більшість часу, передчасно народила)
Зараз дитині 2 роки, мені скоро 36.
Батьки чоловіка та він сам активно агітують вагітніти знов, але в мене від цієї думки сіпається око. Це не тому що я не хочу ще дітей, а тому що: 1) в країні ситуація нестабільна, що буде далі ніхто не знає; 2) я жодного дня не була в декреті, адже утримую родину я, а чоловік з дитиною; 3) пережила великий стрес під час екстреного кесаревого розтину, навіть деталі не хочу згадувати; 4) маю ще досі образу на лікарів - вони не приклали до грудей дитину; 5) я себе фізично жахливо почуваю - болить ночами спина, лише почала худнути та повертатись до дородових параметрів; 6) моє тіло виглядає далеко не так як раніше і я розумію, що ще одна вагітність не покращить ситуацію; 7) дитина - це відсутність сну, відпочинку, часу на себе, саморозвиток і свої бажання, а мені вже 35+. Якщо ще одна вагітність, пологи і мені вже майже 40. А я ще мріяла побачити світ) І ще, забула. Моя післяпологова депресія була майже півтора роки. Я тупо щодня плакала. Зараз лікар приписала заспокійливі, то хоч моя психіка трохи стабілізувалась.
На це все мені кажуть, що я егоїстка бо одна в батьків і потрібно наважуватись і народжувати знов.
Люди, я дійсно ненормальна, що не готова до нових вагітностей?
Зараз дитині 2 роки, мені скоро 36.
Неваляшкина• 05 февраля 2025
Батьки чоловіка нехай народжують до пенсії, якщо їм потрібно. А ви жінка, не розплідник, немаєте бажання не народжуєте
Ответ дляLove_Love_Love_
Це текст скопійований
Писала в блокноті, бо якщо тут багато писати, то не видно весь зміст(
Несу добро людям• 05 февраля 2025
Яка реальна різниця в зарплаті у вас і чоловіка? До чого його родичі? Скільки в нього ще є дітей? Чому не берете відповідальність за своє життя на себе?
Приклали дитину при народженні до чоловіка?
Не пью, не курю• 05 февраля 2025
Якщо у вас було кесарево, то дитину не прикладають до грудей. І прям все до купи: і безробітний чоловік, і родичі з дитиною, і ви єдина годувальник, і вік.
Ответ дляМerida
А кто будет деньги в семью приносить? Если с первым муж, а со вторым, вы на всю беременность ляжете? Особенности тела ж никуда не делись
Я працюю дистанційно. Можна лежачи з ноутом на животі
Ответ дляНесу добро людям
Він втратив роботу під час подій в країні. В нього немає інших. Одна спільна дитина в нас. Він на 10 років старший. Йому дитину клали
Ответ дляНе пью, не курю
Реально? А чому іншим під час кесарево прикладають?
Кава з адреналіном• 05 февраля 2025
Бред какой-то, не представляю что бы на моё решение кто-то мог повлиять, мамы/ папы, да кто угодно, женщина должна рожать только в том случае если она готова морально, финансово, физически тянуть одна детей ( да да да одна, муж сегодня есть, завтра нашел другую, ушёл на войну, и.т.п)
Ответ дляКава з адреналіном
тоже сижу офигеваю от ’муж и его родители агитируют’.
ходят под окнами пикетом с плакатами ’ДАЁШЬ ВТОРОГО!’, ’УМРИ, НО РОДИ!’? тут как бы не им решать и одного НЕТ вполне достаточно.
Несу добро людям• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
То світова змова. І ви стотищ дистанційно отримуєте вдома
Несу добро людям• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
До чого спільна. У нього ще є діти? Ви з окупованих територій?
Несу добро людям• 05 февраля 2025
Чому ге спите, якщо чоловік з дитиною. Родичів залучайте. Зайвих кг скільки?
ЯспАкойнаЯ• 05 февраля 2025
Нахіба ви всі ці аргументи накропали? Достатньо простого - ні, не хочу.
Ну і якщо вони не розуміють, то попросите їх назвати хоч один плюс від народження дитини(окрім емоційного фактору) особисто для вас.
Заела_пластинка• 05 февраля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Вы каким местом читаете?
Ответ дляНесу добро людям
Та які там сто тисяч 😭
Тро Нью-Йорку• 05 февраля 2025
Я в вашій ситуації, але дітей 2. Мені 41…без батьків, допомоги. Накриває сильно. Втома емоційна, моральна, зриваюся на всіх, кричу…
Несу добро людям• 05 февраля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Вы каким местом читаете?
Ви свекруха автора?
Ответ дляНесу добро людям
Не сплю бо дуже поперек болить😭 родичі живуть в селі. Зайвих ще залишилось 5
Несу добро людям• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Та які там сто тисяч 😭
Тоді про що мова. Зайвих кг аж 4-5, то дрібниці. Але ваші теми то окрема історія. Ще раз прочитайте
Я-ваш шанс• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Відкладіть це питання, зараз буде важко, дуже.. і чоловік у вас доволі віковий, без прибутку, йому не страшно, як він буде виховувати дітей, коли підростуть, а якщо з вами що трапиться, друга вагітність при такому розкладі зі здоровʼям - ризикована справа. До чоловіка багато питань..
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Просто до народження дитини родичі чоловіка постійно говорили про допомогу, а коли мені було тяжко і я попросила все кинути і приїхати до мене - ніхто з них не зміг(
Ответ дляТро Нью-Йорку
Обіймаю вас міцно❤️
Заела_пластинка• 05 февраля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Ви свекруха автора?
’В нього немає інших. Одна спільна дитина в нас.’ - шо тут можно не понять скажите мне, га?
ЯспАкойнаЯ• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Воно так завжди і буває, але з іншої сторони, ви народжували не в 16 і мали знати, що так воно і буде. Ваша дитина не має бути проблемою інших людей.
Несу добро людям• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Чого він не працює. Боїться мобілізації? Чомусь ви не просите знайти роботу йому. А ост родичі розуміють, що скоро садочок в дитини
Ответ дляНесу добро людям
Що в моїх темах ненормального?)