Olga-lyubimaya• 05 февраля 2025

Чоловік та його батьки агітують ще народжувати

Перша вагітність в 33 роки (довго не могли завагітніти, через страхи та певні особливості тіла я пролежала більшість часу, передчасно народила)
Зараз дитині 2 роки, мені скоро 36.
Батьки чоловіка та він сам активно агітують вагітніти знов, але в мене від цієї думки сіпається око. Це не тому що я не хочу ще дітей, а тому що: 1) в країні ситуація нестабільна, що буде далі ніхто не знає; 2) я жодного дня не була в декреті, адже утримую родину я, а чоловік з дитиною; 3) пережила великий стрес під час екстреного кесаревого розтину, навіть деталі не хочу згадувати; 4) маю ще досі образу на лікарів - вони не приклали до грудей дитину; 5) я себе фізично жахливо почуваю - болить ночами спина, лише почала худнути та повертатись до дородових параметрів; 6) моє тіло виглядає далеко не так як раніше і я розумію, що ще одна вагітність не покращить ситуацію; 7) дитина - це відсутність сну, відпочинку, часу на себе, саморозвиток і свої бажання, а мені вже 35+. Якщо ще одна вагітність, пологи і мені вже майже 40. А я ще мріяла побачити світ) І ще, забула. Моя післяпологова депресія була майже півтора роки. Я тупо щодня плакала. Зараз лікар приписала заспокійливі, то хоч моя психіка трохи стабілізувалась.
На це все мені кажуть, що я егоїстка бо одна в батьків і потрібно наважуватись і народжувати знов.
Люди, я дійсно ненормальна, що не готова до нових вагітностей?
Коли мовчу- приємна жінка• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Писала в блокноті, бо якщо тут багато писати, то не видно весь зміст(
Автор, у меня была ситуация 1 в 1, но сейчас думаю, что нужно было тогда рожать: что 1 что 2 ребенка как раз подрастут и будете путешествовать, тело уже раз приведете потом в порядок и все, если было кесарево, то посмотрите шов - может во время второго пластику сразу сделать живота. Но это все если вы хотели бы еще родить конечно, то лучше сейчас чем позже
Ответ дляOlga-lyubimaya
Реально? А чому іншим під час кесарево прикладають?
Мне приложили сволочи - что с маленьким было не буду описывать даже
Донька подруги• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Він втратив роботу під час подій в країні. В нього немає інших. Одна спільна дитина в нас. Він на 10 років старший. Йому дитину клали
Ну, выдвигайте свои условия, чтоб он шел на работу и зарабатывал мин, ибо 4 нужно содержать, и детям нужно не только питание, а ещё и образование , и квартиры и тп, вот, когда заработает, тогда и родите
Гравіцапа• 05 февраля 2025
Однозначно ні. Треба враховувати свлї інтереми і бажання. А не закривати чиїсь хотєлки. Утримання сім´ї спхнули на впс. Ви готові вкалувати до 56-60 щоб вивчити і дати путівку в життя двом? Хотіти це таке. Але вся відповідальність за гроші на вас. Бо мужик в хаті ви. Вас це влаштовує? І народи, і забезпеч. Заради кого і чого? Якби синочок ваших сватів вкалував,то вони б не просили 2 дитину. А коли вам жити? Відпочивати? Для мене треш, що жінка не була в декреті. Це як? А навіщо ж тоді чоловік? Для члена? У Вас гімно, а не чоловік. Дозволити, щоб жінка пімляпологів працювала..Позорисько. Коли батьки чоловіка агітуспли за друге-я сказала, що коли ваш син навчиться утримуаати сім´ю і закривати її потреби, то буде і друге і третє. Але поки то розкіш для нього. Заткнулися. Згодом я подала на розлучення. З новим чоловіком я відчула себе жінкою. Він забезпечує на усім. Після народження дитини спілтної я на на 4! Роки пішла в декрет. Яке то щастя. Тому шліть ваших родичів нахрен.Бо ви від роботи перетворитеся в стару шкапу. Народи, швиденькт зберися до купи щоб працювати і годувати себе, дітей і притрушеного чоловіка. Як ви з таким взагалі лягаєте в ліжко і як його поважати пімля цього? Ви діачинка, жінка, а не польова кобила. Згадайте про це
Гравіцапа• 05 февраля 2025
Я в 37 и.скпзала, що другого не буде , бо мені це не треба. Все. Різко дайте відповідь і вони зат кнуться. Задайте питання-хто буде утримуаати? Ви вже не хочете вкалувати і тягнути на горбі 2 дітей. Ви втомились.Вам тяжко. Ви коли останній раз були на відпочинку? В санаторії? Не вздумайте погоджуватися.бо це ярмо до пенсії
Гравіцапа• 05 февраля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Если хотите избежать конфликта , пейте КОК и говорите, что видимо у мужа какие - то проблемы с репродуктивной функцией появились)
Я б дотягнула до 3 р.дитині і покинула таке одоробло. Навіщо його годувати? Це тягар який давно треба було скинути.
Гравіцапа• 05 февраля 2025
Ви мріяли побачити світ? З таким чоловіком вам не світить. Хіба що самі заробите. Для 36 р у вас погане здоров´я.а ваші родичі на вас срати хочуть. Бережіть себе, бо як ви зігнетесь і втратите здоров´я, то помрете з голоду і чоловік перший від вас піде, .бо золота антилопа здохла. І лишитесь стара.немічна спрацьована і з дітьми. Ваш чоловік немає права голосу бо він НЕ ЧОЛОВІК.А МЕБЛІ. Нормальний чоловік відправив би жінку на відпочинок. В санаторій. А ваш -ні. Хвора, ніяка´ але роди. Падло, одним словом
Чемна панночка• 05 февраля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Это огромна разницв - один ребёнок или два. А тем более погодки , а тем более когда денег у мужа на нормальное содержание семьи нет.
Чемна панночка• 05 февраля 2025
Если честно, я вообще не понимаю зачем жить с мужиком и тем более рожать от него детей, если вы содержите семью и его . Я даже в страшном сне не могу представить такого мужа.
Гравіцапа• 05 февраля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Я тоже. Нафига он нужен? Я б дотянула до 3 лет ребенку. .Отдала бы в садик и ушла бы от такого. Она себя прокормит. А вот он-вопрос. Это обуза а не муж..с его маманей и папаней.
КохайтесьЧорнобровi• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Я вас розумію, у мене така ж ситуація, і я сказала, що поки не забезпечить мені умови, що мені не прийдеться працювати, народжувати не буду. Мені 34 зараз
Перша скрипка• 05 февраля 2025
О, мне тоже заливал и муж, и свекровь за второго. А я не хочу пока..очень хотела раньше и на 22й год были планы, но война началась. А сейчас с моим психоэмоциональным состоянием, с постоянными обстрелами, неуверенностью в сегодняшнем дне, не говоря о завтра, неуверенностью будет ли где жить, за что жить, будет ли муж вообще...нах оно мне надо сейчас. Возраст 35+, кто меня с грудничком и школьником содержать будет в случае чего? Никто! Поэтому все нах!
Гравіцапа• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
І що? Тільки ідіоти зараз народжують. Завтра його заберуть-далі що? Як можна народжувати свідомо в воюючій країні? А де гарантія що ви не втратите роботу?
Жерица ночи• 05 февраля 2025
я би теж не народжувала нізашо
шліть на
Заліковий троль• 05 февраля 2025
Блин если работает ві а мужик в декрет то пусть он и рожает...совсем офигели
З родзинкою• 05 февраля 2025
это вы недавно в какой-то теме писали,что на вас 40 мин орала начальница,а вы стерпели,так как одна кормите всю семью.муж не работает. почему он не работает? почему вышли с декрета?
ПесиКот• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Мужу уже под 50 получается? Ой автор, я бы не соглашалась , проблемы нарастают с возрастом как снежный ком. С 2 детьми, муж и родители его не молодеют. Все эти заботы лягут в конечном итоге на вас. Ваше тело- ваше дело. И тем более в период войны
Мизимец• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Я працюю дистанційно. Можна лежачи з ноутом на животі
А Вам это зачем?
Знаю женщину, которая после рождения 3х детей на нервной почве стала инвалидом, ноги отказали, сидеть долго тоже не может, просто лежит целый день. А ей всего 35.
Но она немка, у неё мамки-няньки от социала, кормят с ложечки и обхаживают целый день. А Вам кто поможет, не дай бог что?
Маю декілька думок• 05 февраля 2025
Это только ваше решение.
Н@Диете• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
В мене більша зп, він втратив роботу під час війни (був свій бізнес)
І що? Сів дружині на шию? :)
Не чоловік - стіна китайська.
Всіх підсаджую• 05 февраля 2025
В такому емоційному стані і при непрацюючому чоловікові народжувати не треба. А батьків треба поставити на місце, це не їх справа. Як ви вагітною і з немовлям на руках будете утримувати родину? Чоловік що про це думає?
Н@Диете• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Я вже писала про вік
А що з віком?
Моєму 50, ось три роки скоро буде, як воює.
Дітей клепати це ми, виходить, здорові, а воювати - хворі і старі? :)
БоВжеВільна• 05 февраля 2025
З вами все нормально, враховуючи обставини. То з тими людьми щось не так.
AtomicX• 05 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Гарно придумав ваш чоловік. Народити дитину та виростити її вік відходить, а захищати цих дітей нехай інші ідуть, а тож у нього ,, вік,,…
Вы захыщаетэ лично?
AtomicX• 05 февраля 2025
Ответ дляН@Диете
А що з віком?
Вот иди и воююй лично и не надо прикрываться мужем
Юлия 0811• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Я вже писала про вік
Чоловіку у 46 хочеться немовля? Треба було краще деталі продумувати
Сокодавка ще та• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Просто до народження дитини родичі чоловіка постійно говорили про допомогу, а коли мені було тяжко і я попросила все кинути і приїхати до мене - ніхто з них не зміг(
Шо у вас в голові. Лікуйте спину. Йдіть до лікаря.
ЕКР, важка вагітність, передчасні пологи з ЕКР, чоловік не працює. Нафіга вам дитина ще? Народити можна і в 40. Але навіщо зараз?
Сокодавка ще та• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Втратив, ок. Чого не працює зараз? Скільки дитині старшій?
Сокодавка ще та• 05 февраля 2025
Ответ дляДама-мадама
Не соромтесь. Нагадайте. Взагалі у мене була схожа ситуація після пологів - чоловік втратив роботу, намагався заробити, але один не вивозив, тому я рано почала працювати. Одної розмови вистачило, щоб припинити розмови про другу дитину і з мамою, і з ним про те, що заєк ми народжувати не будемо. Ще приклад був на очах - сусідка народжувала третього і померла. Прям горіло їй третю. Чоловік зі свекрухою лишився з трьома малими дітьми - першоклашкою, пятирічкою і немовлям. То мій теж задумався, що носила я важко, і пологи були не прості. То ще й радів, що все так. І зараз, коли сину 15, я дуже радію, що він один, двох ми б не вивезли на навчання за кордоном.
Чого б не вивезли двох?
Дідова баба• 05 февраля 2025
Ні на кого не зважати. Не хочете більше дітей - так всім і кажіть.