Olga-lyubimaya• 05 февраля 2025

Чоловік та його батьки агітують ще народжувати

Перша вагітність в 33 роки (довго не могли завагітніти, через страхи та певні особливості тіла я пролежала більшість часу, передчасно народила)
Зараз дитині 2 роки, мені скоро 36.
Батьки чоловіка та він сам активно агітують вагітніти знов, але в мене від цієї думки сіпається око. Це не тому що я не хочу ще дітей, а тому що: 1) в країні ситуація нестабільна, що буде далі ніхто не знає; 2) я жодного дня не була в декреті, адже утримую родину я, а чоловік з дитиною; 3) пережила великий стрес під час екстреного кесаревого розтину, навіть деталі не хочу згадувати; 4) маю ще досі образу на лікарів - вони не приклали до грудей дитину; 5) я себе фізично жахливо почуваю - болить ночами спина, лише почала худнути та повертатись до дородових параметрів; 6) моє тіло виглядає далеко не так як раніше і я розумію, що ще одна вагітність не покращить ситуацію; 7) дитина - це відсутність сну, відпочинку, часу на себе, саморозвиток і свої бажання, а мені вже 35+. Якщо ще одна вагітність, пологи і мені вже майже 40. А я ще мріяла побачити світ) І ще, забула. Моя післяпологова депресія була майже півтора роки. Я тупо щодня плакала. Зараз лікар приписала заспокійливі, то хоч моя психіка трохи стабілізувалась.
На це все мені кажуть, що я егоїстка бо одна в батьків і потрібно наважуватись і народжувати знов.
Люди, я дійсно ненормальна, що не готова до нових вагітностей?
Inconvenient• 05 февраля 2025
Ответ дляГравіцапа
Дурепало. Женщина родила и сидит в декрете. Добытчик всегда мужчина если вы забыли. Она рожает он содержит. А тут и роди, уничтожь здоровье и беги на работу охламона кормить
Охламон (и его родственнички) просто хочет к себе жену привязать, а на детей ему плевать. Когда возникают трудности, такие мужья просто устраняются, этот муж и так уже сидит у жены на шее. Наверное, всего-навсего в квартире хочет закрепиться. В тяжелейшее послевоенное время, да еще с плохим здоровьем и бездельником-мужем, эти дети нищенстввать будут нищенствовать будут. Как только женщины соглашаются на такие браки.
Inconvenient• 05 февраля 2025
Вони дешеві демагоги, родичі вашого чоловіка.
Танго утрьох• 05 февраля 2025
Муж не работает, а что делает? Я так понимаю, что Вы и дома работаете и с ребенком, и по дому? Не вижу тут норм семьи. Куда Вам ко всему ещё одна беременность?
Дама-мадама• 05 февраля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Чого б не вивезли двох?
Фінансово, нажаль.
Фісташкова кава• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Я працюю дистанційно. Можна лежачи з ноутом на животі
Не знаю чим ви займаєтеся, та і не заперечую що може я далеко не все розумію в цьому світі, але з того що знаю - люди які заробляють реальні гроші дистанційно, а не,умовно кажучи, труси на олх продають щоб заробити собі кишенькові на колготи і помаду, сидять в ергономічному кріслі за столом з двома величезними екранами, а не з ноутом на животі. Це як правило серйозна виснажлива робота, а не тикання кнопочкою на маленькому екранчику. Працюючи ’з ноутом на животі’ хоч з даними, хоч з програмами, легко собі посадити здоров´я: зір, хребет і т.д. Серйозні проекти ’на коліні’ не створюються
Коли мовчу- приємна жінка• 05 февраля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Как она будет путешествовать, муж не работает, двое маленьких детей? Работает только она. Откуда такие иллюзии? Расходы на двух детей приличные.
А с одним как? Я отвечу - никак, будет сидеть дома пока ребенок не вырастет.
Света С Приветом• 05 февраля 2025
Безробітний чоловік під 50 хоче ще одне немовля? Він як збирається на ноги ставити вашу одну 2 річну дитину, не говорячи про другу? Чи ви автор приносите дохід у 100+ і впевнено дивитесь у завтрашній день?
Крапипопка• 05 февраля 2025
Ви нормально
Більше того, часто буває, що якщо перше дитя народилось недоношеним, то висока ймовірність, що й друге може народитись передчасно
Меня не звали• 05 февраля 2025
тут і чоловіка зрозуміти можна і вас. Дочього тут його батьки не розумію- ви вже дорослі - вам чужа порада навіщо. яб народила а там ам вирішувати
Джага-джага• 05 февраля 2025
Автор, нет! Пока муж не может выйти на работу, пока в стране война - не надо. 1 ребенок есть и слава богу, вы представьте, вдруг что, себя саму с двумя детьми? Вы справитесь? Вам есть кому помогать? А денег вам хватит на двоих детей?
Я уже молчу про состояние здоровья - его сначала нужно привести в норму, вашему уже существующему ребенку нужна здоровая мама.
СкокоМнеДадите• 05 февраля 2025
Ну они хотят, чтоб сын как отец троих уехал за кордон.
Не пью, не курю• 05 февраля 2025
Ответ дляБлагоуханочка
То есть,после кесарева не кормят грудью?
Не прикладають в родзалі.
Не пью, не курю• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Реально? А чому іншим під час кесарево прикладають?
Куди вам прикладати. Ви в операційній, розрізана лежала, купа проводів з моніторингу і це якщо ви в свідомості під епідуралкою, не під загальним наркозом. Викреслюй цей пункт.
ДелайКак_Я• 05 февраля 2025
Чоловік сам собою нічого не представляє, сімʼю не забезпечує. Він розуміє, що ще трошки і Ви не потребуватимете його послуг. Свекруня також це розуміє. От вони й хочуть затягнути Вас в цю кабалу знову. З двома дітьми куди Ви від них дінетесь?
Тобто, автор, шліть їх нахрін!
Залетна Я тут• 06 февраля 2025
Автор ви що ! Робіть тільки те , хочете ви і нікого не слухайте ! Це ваше тіло і ваше життя ! Нехай відчепляться від вас ! Чоловік вам зовсім не жаліє , як так можно . Я зараз вагітна , більшу частину лежу , вилезди всі болячки , мрію щоб час проішов скоріше , тому що дати вагітною для мене в 39 це ДУЖЕ ВАЖКО ! Більше я народжувати не збираюсь.
Благоуханочка• 07 февраля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Не прикладають в родзалі.
А потом молоко может пропасть вообще