Перша вагітність в 33 роки (довго не могли завагітніти, через страхи та певні особливості тіла я пролежала більшість часу, передчасно народила)
Зараз дитині 2 роки, мені скоро 36.
Батьки чоловіка та він сам активно агітують вагітніти знов, але в мене від цієї думки сіпається око. Це не тому що я не хочу ще дітей, а тому що: 1) в країні ситуація нестабільна, що буде далі ніхто не знає; 2) я жодного дня не була в декреті, адже утримую родину я, а чоловік з дитиною; 3) пережила великий стрес під час екстреного кесаревого розтину, навіть деталі не хочу згадувати; 4) маю ще досі образу на лікарів - вони не приклали до грудей дитину; 5) я себе фізично жахливо почуваю - болить ночами спина, лише почала худнути та повертатись до дородових параметрів; 6) моє тіло виглядає далеко не так як раніше і я розумію, що ще одна вагітність не покращить ситуацію; 7) дитина - це відсутність сну, відпочинку, часу на себе, саморозвиток і свої бажання, а мені вже 35+. Якщо ще одна вагітність, пологи і мені вже майже 40. А я ще мріяла побачити світ) І ще, забула. Моя післяпологова депресія була майже півтора роки. Я тупо щодня плакала. Зараз лікар приписала заспокійливі, то хоч моя психіка трохи стабілізувалась.
На це все мені кажуть, що я егоїстка бо одна в батьків і потрібно наважуватись і народжувати знов.
Люди, я дійсно ненормальна, що не готова до нових вагітностей?
Зараз дитині 2 роки, мені скоро 36.
Всех анонимов аноним• 05 февраля 2025
Гарно придумав ваш чоловік. Народити дитину та виростити її вік відходить, а захищати цих дітей нехай інші ідуть, а тож у нього ,, вік,,…
Треба підробіток• 05 февраля 2025
Весь этот текст покажите родителям мужа.
Зачем скрывать ? Расскажите им прямо почему вы не хотите. И добавьте, что муж безработный и старый.
Я не шучу. Куда вам ещё дети ?
Хоть бы этого одного поставить на кого успеть что-то дать.
Я не шучу. Куда вам ещё дети ?
Уравнобешенная• 05 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
Та да, так образилася, що 1,5 роки плакала щодня, це капець, які діти .
Ні, ну післяродова депресія і труднощі то діло серйозне, я розумію. А про прикладання до грудей не зовсім ясно. Типу не навчили годувати? Чи не здогадались покласти дитя, типу сама візьмеш чи як це?
Заставляличка• 05 февраля 2025
Автор,вы чудная,у вас двое детей,не понятно, что муж и его родители хотят третьего доя отсрочки? Мир вы может и увидите, может они и выехать планируют. Скажите, что усыновить готовы, если им мало детей, за это тоже отсрочки дают, но с детьми будут бабушка и дедушка, а муж велком, обеспечивать детей.
Пупс• 05 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Так вже скоро 5 не тільки автору потрібно буде робити, а й всім жінкам фертильного віку, хто в Україні залишився
Это смешно.Во главе стола моя жизнь, хотелки и мои желания, а не ’ великие’ цели и задачи.Мне все равно сколько оно кому надо и зачем.Мне не надо.
Трільчиха• 05 февраля 2025
У вас ненормальне токсичне оточення. Краще б ви думали в сторону розлучення, коли дитина піде в садок. Нерухомість спільна є ? На кого оформлена? Збирайте подушку, стане в нагоді.
Ви ж розумієте, що догляд за ними всіма з часом ляже на вас? Воно вам треба? Чоловіка в село до батьків, хай гребуться як можуть. Там всі свої, попереджають про облави. Легше ховатися, ніж в місті. І фізична праця корисна для мізків та здоров´я і
Ms. Скромность• 05 февраля 2025
Вы очень даже нормальная и все взвесили правильно, и минусы у вас перевешивают все. Так что не стоит себя гробить.
Як міряти?• 05 февраля 2025
Зачем так долго все описывать, не хочу и все. Кому интересны все эти пункты.
Кто-то дочитал их до конца?
Несу добро людям• 05 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
У вас такий довгий текст причин « не хочу» що навіть після половини з них ясно, що не варто себе мучити і це тільки ваше рішення і ваша відповідальність. В країні війна і потрібно реально оцінювати шанси поставити на ноги другу дитину , а ви досить морально не врівноважена, сорі, але 1,5 роки після пологів плакати щодня , це перебор. Друга дитина - то не ваше.
Ви нормальна, любити себе більше за все, це теж варіант норми.
Почитайте теми автора. Перекидання відповідальності
Несу добро людям• 05 февраля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вам скоро 36, він на 10 років старше. Це 46)) до якого віку у нас в країні мобілізація? Автор, не прикидуйтесь дівчинкою. Він ухиляється та сидить вдома. Яка ще друга дитина?
Близнята))).
Счастье_же_вот_оно• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Писала в блокноті, бо якщо тут багато писати, то не видно весь зміст(
Автор, если честно...может вы попали на мою сверх депресию
Но дети это далеко не то, даже как сейчас 2 года. У меня старшей 12, и вчера нашли повышение сахара, небольшое, но обследования дальше, неизвестность и страхи, страхи, страхи. То что вам немного полегчало на лекарствах это ни о чём. То что депрессия, при том, что вы даже не в декрете и её 24/7 с ребёнком, это совсем не хорошо.
Консультировалась бы с врачами, невропатологом и т.д. Психолог на постоянной основе, так как ’как раньше’ уже не будет. Вам будет не 40, когда дай Бог всё будет хорошо в мире, стране, и у детей. Вам будет 50+ когда они съедут. И Вы не перестанете переживать, потому что это всегда будут Ваши!!! Дети. А уж если ресурса морального нет, то дети могут вырасти НЕ друзьями, а в борьбе за ваш ресурс, просто врагами. Не говоря уже о том, что женщина должна рожать сколько может обеспечить сама.
Есть подозрение, что муж, слегка не работающий инфантильный, и у него просто огромное желание привязать вас к себе на веки вечные детьми
Счастье_же_вот_оно• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Реально? А чому іншим під час кесарево прикладають?
Только когда привозят с операционной, через время могут приложить. А могут и ждать, что сами приложете
Вельми шановна• 05 февраля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Яка реальна різниця в зарплаті у вас і чоловіка? До чого його родичі? Скільки в нього ще є дітей? Чому не берете відповідальність за своє життя на себе?
Приклали дитину при народженні до чоловіка?
Ви що не читали,чоловік з дитиною ,не працює,я так зрозуміла ,вона одна тягне все
Рожева юбка• 05 февраля 2025
Будьте мудрішою, погоджуйтесь з ними щодо дитини, а вам нехай лікар підбере підходящий метод контрацепції. Так вони вам менше говоритимуть за це.
При таких обставинах нова вагітність зовсім не потрібна!
Прагматик флегма• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Я вже писала про вік
А що з віком не так?
спальное место• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Він втратив роботу під час подій в країні. В нього немає інших. Одна спільна дитина в нас. Він на 10 років старший. Йому дитину клали
Ок, то його батькам вже десь 70?
Якого, перепрошую, ці старі лізуть вам в труси? Вони будуть виношувати, народжувати, не спати ночами, годувати???
Ні. То нехай залишать свої поради при собі.
Несу добро людям• 05 февраля 2025
Ответ дляВельми шановна
То було іже пізніше зазначено. Але комічно, роботи повно
Несу добро людям• 05 февраля 2025
А чого не пишете,що він ухилянт? Що саме через це не виходить на роботу. Сидіти з дитиною- то вас від турбот за дитиною і господарством, а не оце ниття
Молчавочка• 05 февраля 2025
Вам мало тих, хто і так на вашій шиї сидить. Чоловік мабуть синочка-прісиночка у батьків, роботу міг би знайти, зручно прилаштувався. Ви певно живите з його батьками, і в такому випадку саме бабуся більше часу проводить з дітьми, а ваш чоловік звичайний ледацюга, який при наявності 2 дітей і дружини не маючи роботи хоче відстрочку щоб далі сидіти на жопі рівно, а вас ні за що не рахує. Ви не живете а існуєте. Шліть їх прямим текстом на 3 букви і включайте свої мізки та відстоюйте свою позицію.
Кров з молоком• 05 февраля 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я в вашій ситуації, але дітей 2. Мені 41…без батьків, допомоги. Накриває сильно. Втома емоційна, моральна, зриваюся на всіх, кричу…
Мені 39, те саме. Меншому 2,5
Я виснажена, спалена просто до пеплу
Кубик Рубика• 05 февраля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Що в моїх темах ненормального?)
Ви дуже душна,ви колупаєтесь і колупаєтесь в цьому всьому(дивлячись на ваші теми)
Мати тріля• 05 февраля 2025
Ответ дляУравнобешенная
Зазвичай діти це щастя, у мене двоє, ніяких депресій, а тим більше таких, щоб лити сльози 1,5 роки, замість радіти й насолоджуватися дитиною, це якось занадто.
Уравнобешенная• 05 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
У всіх по-різному. Дивно, що ви доросла жінка в не знаєте як воно буває. Це все індивідуально
Карамелька• 05 февраля 2025
Зараз чоловік з дитиною, а хто з нею або з двума буде, якщо його ТЦК забере? Чи це він вас зараз просить про другу дитину, а потім одразу про третю просити почне? Якщо ще й родичи підключилися, то там точно є план
Чемна панночка• 05 февраля 2025
Если хотите избежать конфликта , пейте КОК и говорите, что видимо у мужа какие - то проблемы с репродуктивной функцией появились)
Мама фіфті цента• 05 февраля 2025
п 4- детский сад, а в остальном- это ваше право , рожать или нет.
Мати тріля• 05 февраля 2025
Ответ дляУравнобешенная
Мабуть мені пощастило, мені діти приносили відчуття щастя. Шкода що не всім так.
Як міряти?• 05 февраля 2025
Ответ дляРожева юбка
Очень плохой совет,тем более,что нет стопроцентного метода.