СкиниУскачи!• 05 февраля в 10:52

Хочу здати в оренду комерційне приміщення- нормально буде якщо я висилатиму

Пропозиції сама в різні компанії, мережі
На їхні пошти
Лукава_Кiшка• 05 февраля в 10:54
Зачем? Дайте от себя объявления, напишите что хозяин (если вы хозяин чтобы не тратиться на услуги брокера) , дайте адекватную цену и сдадите недвижимость.

Я когда искала себе в аренду и потом в покупку магазин и офис, никогда не рассматривала предложения на почте.
Рекламама• 05 февраля в 10:56
просто дати об´яву. спам (масова розсилка) - порушення. ще і пошту заблокують
пАлАвинкА• 05 февраля в 11:12
Приміщення в якій локації? Шукаю для мережі.
автор СкиниУскачи! • 05 февраля в 11:14
Ответ дляпАлАвинкА
Позняки
Жк Грейт
АнгелАда• 05 февраля в 11:15
Я просто давала об´яву на olx з гарними зрозумілими фото і швидко знайшлись орендарі.
пАлАвинкА• 05 февраля в 11:16
Ответ дляСкиниУскачи!
Позняки
Жк Грейт
На фасаді? Чи в середині? Ск метрів?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 февраля в 11:20
Тільки якщо на сайті компанії є запит на оренду і є контакти відповідальної особи. Тоді це має сенс. Все інше - спам. Вам блокануть мейл за масову розсилку.
автор СкиниУскачи! • 05 февраля в 11:28
Ответ дляпАлАвинкА
На фасаді? Чи в середині? Ск метрів?
фасад 110 м
автор СкиниУскачи! • 05 февраля в 11:28
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Добре
Тоді буду чекати щоб мене знайшли)
пАлАвинкА• 05 февраля в 12:06
Ответ дляСкиниУскачи!
фасад 110 м
Пишу в личку
автор СкиниУскачи! • 05 февраля в 15:42
Ответ дляпАлАвинкА
Пишу в личку
Пишіть, відкрилась
автор irchik.ok • 05 февраля в 15:42
Ответ дляпАлАвинкА
Пишу в личку
Ось тут я