СкиниУскачи!• 05 февраля в 10:52
Хочу здати в оренду комерційне приміщення- нормально буде якщо я висилатиму
Пропозиції сама в різні компанії, мережі
На їхні пошти
Лукава_Кiшка• 05 февраля в 10:54
Зачем? Дайте от себя объявления, напишите что хозяин (если вы хозяин чтобы не тратиться на услуги брокера) , дайте адекватную цену и сдадите недвижимость.
Я когда искала себе в аренду и потом в покупку магазин и офис, никогда не рассматривала предложения на почте.
Рекламама• 05 февраля в 10:56
просто дати об´яву. спам (масова розсилка) - порушення. ще і пошту заблокують
СкиниУскачи!
• 05 февраля в 11:14
Ответ дляпАлАвинкА
Приміщення в якій локації? Шукаю для мережі.
Позняки
Жк Грейт
пАлАвинкА• 05 февраля в 11:16
Ответ дляСкиниУскачи!
Позняки
Жк Грейт
На фасаді? Чи в середині? Ск метрів?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 февраля в 11:20
Тільки якщо на сайті компанії є запит на оренду і є контакти відповідальної особи. Тоді це має сенс. Все інше - спам. Вам блокануть мейл за масову розсилку.
СкиниУскачи!
• 05 февраля в 11:28
Ответ дляпАлАвинкА
На фасаді? Чи в середині? Ск метрів?
фасад 110 м
СкиниУскачи!
• 05 февраля в 11:28
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Добре
Тоді буду чекати щоб мене знайшли)