Гл. Амурная• 05 февраля 2025
Наші стосунки поставила під удар..робота. Потрібна думка збоку, заходьте
Зустрічаємось з чоловіком, все чудово, завжди думала що він хороша людина і завжди мене підтримає.
Він влаштувався на роботу у певний відділ, згодом там зʼявилась хороша вакансія по моєму профілю і мене взяли також.
Я була рада, що ми ще більше будемо разом.
Посадили мене у кабінет четвертою, він там сидів вже з колегами. Про наші стосунки ніхто не знав.
І серед його колег є такий балабол, що постійно жартує, говорить різну маячню. Дійшло і до мене: насмішки з моєї зайвої ваги (він навпаки худий), моєї зовнішності, роботи і тд.
Мій мовчить. А я така людина, що якщо мене ображають, я починаю давати відсіч. І, що ви думаєте - мій мені весь мозок видовбав тим, що я маю мовчати і нічого не говорити.
Виявилось ще те, що ніхто не знає не тільки про мене, а й про те, що він взагалі у стосунках.
Пару разів сварились, ігнорували один одного на роботі - мій підключався до цієї травлі і сміявся.
Коли якась проблема - він завжди на боці своїх колег.
Коли я мовчу- чіпляється до мене.
Пару разів чула насмішки з того приводу, що я часто до нього підходжу (хоча він сам казав коли вільна підходити до його столу). Він мовчить і нічого не каже.
Мені якось гидко, я не відчуваю захисту з чоловіком, так ще і залишаюсь винною.
Почуття до нього є, але як мені будувати сімʼю з людиною, яка ніяк мене не захистила при нагоді?
Поза роботою все чудово.
Коли я мовчу- чіпляється до мене.
Поза роботою все чудово.
ФсеСама• 05 февраля 2025
Я б сформулювала так: не робота поставила стосунки під удар, а спільна робота допомогла виявити, який насправді мій хлопець чудак.
З вас сміються, а він підключається- це ж ненормально
Гл. Амурная
• 05 февраля 2025
Ответ дляБандитка Сью
А він хоче?
Чи лише вдома хоче?
А на роботі він вільний?
Ви не відповіли скільки ви разом?
Чи лише вдома хоче?
А на роботі він вільний?
Ви не відповіли скільки ви разом?
Ми разом всього лиш 3 місяці.
Тільки не про гроші• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Тут же проблема не у роботі
А в ньому. Тут дуже хороше місце.
І все подобається.
Але як мені жити з людиною, яка навіть не намагалась мене захистити при людині яка казала мені прямо ʼти товстаʼ ?
А в ньому. Тут дуже хороше місце.
І все подобається.
Ви ще й жити з ним зібралися??? Він же ж ..івно, самі казали?
Ви настільки себе не поважаєте?
Я в шоці
Ви настільки себе не поважаєте?
Я в шоці
Зілля до весілля• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
І що?
Так, у мене є до нього почуття. Я хочу бути з ним.
Чем вам помогут на форуме?
Мати тріля• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Тут же проблема не у роботі
А в ньому. Тут дуже хороше місце.
І все подобається.
А в ньому. Тут дуже хороше місце.
І все подобається.
А що це за хороше місце таке, в якому колега може сказати прямо ’ти товста’?
Апрель Ивановна• 05 февраля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
чому? ми з чоловіком навіть сидимо за одним столом(подвійним)
але ми понад 5 років працювали разом до стосунків. я ще й зам його офіційно
Как говорится - удачи. Но на моей практике из 3 таких пар - все три развелись. И этоти разводы со скандалами и выяснениями отношений на весь коллектив наблюдал весь офис
Гл. Амурная
• 05 февраля 2025
Дівчата, дякую вам дуже
Просто ще неприємно те, що він іншим ніби намагається доказати, що ми не разом
Був інцидент, одна колега сказала що ми з ним були з чудовою парою
Мій посміявся і каже ʼну я тобі це пригадаюʼ
А коли нікого немає то говорить що любить мене, я важлива і тд
Тишком нишком• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Ну нас ним зводять
Типу що ми подобаємося один одному кажуть)))
Мій мовчить. На цьому все
Але ж ми і живемо окремо. Йому добиратись додому далеко, тому він йде раніше
Мені ближче, тому я пізніше приходжу і йду
Тобто не може нас ніхто засікти і знати що ми разом
Мій мовчить. На цьому все
Ще раз питаю. Чому ви не скажете колегам що ви коханці?
Зілля до весілля• 05 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
А кавалер автора еще и будет ему поддакивать и ржать
Кондуктор трамвая• 05 февраля 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Он вас устроил на работу? Меняйте работу
А если работа хорошая? Не проще ли сменить молодого человека?
Гл. Амурная
• 05 февраля 2025
Ответ дляМerida
А если вы с ним расстанетесь? С работы уволитесь?
З роботи я йти не буду в будь-якому разі
По-перше, дуже гарний надпис в резюме
По-друге, дуже складно сюди потрапити без звʼязків
По-третє, зарплата тут чудова, особливо якщо брати до уваги те, що у мене мало досвіду
По-перше, дуже гарний надпис в резюме
Жена аллигатора• 05 февраля 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
ну ми понад 5 років працювали разом до стосунків. і вже три роки в стосунках. не можу сказати що якось сказується на роботі чи стосунках.
хоча якщо розійдемось я розумію що скоріш за все мені прийдеться піти)
Ширли-Мырли• 05 февраля 2025
Он вас стесняется или вообще боится как он будет выглядеть в глазах перед другими, совершенно чужими людьми. Чтоб взрослый мужик стеснялся отношений и боялся об этом признаться это очень странно, явно сдвиг по фазе и тараканы в голове.
И если любимый человек не стоит за тебя горой, позволяет унижения в твой адрес, то это не любимый человек, никакой любви здесь нет. Похоть, кекс, личная выгода - да, но не любовь.
Перша леді колгоспу• 05 февраля 2025
Автор, мудака в сад. Человек который не афиширует ваши отношения уже не стоит вашего внимания.
Я супер-пупер• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Дівчата, дякую вам дуже
Я не могу понять, у вас там все сотрудники с интеллектом по 5-бальной шкале, где-то на минус 32? Или через одного?
Гл. Амурная
• 05 февраля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Він мене за руку брав при всіх
Я супер-пупер• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Він мене за руку брав при всіх
Логика вышла из чата.
Краля-Галя• 05 февраля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Странный чел. Уже б давно сказал что вы вместе. А чего скрываетесь?
Нахер он вам такой нужен. Бегите от него роняя тапки.
Як варіант щоб не подумали, що привів свою даму.
Але нафіга було влаштовуватись на одну роботу і ще в одному кабінеті сидіти???
Гл. Амурная
• 05 февраля 2025
Ответ дляКраля-Галя
Нас так посадили
Було вільне лише біля них
Гл. Амурная
• 05 февраля 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Объявите уже всем, что Ганжа ваш муж))
Так а сенс, якщо він це не оголошує
Ну скажу я, подивляться як на дурочку
Мій посміється і все
Ну скажу я, подивляться як на дурочку
Мій посміється і все
Бандитка Сью• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Ми разом всього лиш 3 місяці.
То про яке будування сім´ї йде мова?
Ви разом дуже мало.
Ви самі написали, що він живе далеко.
Ви ні на роботу разом, ні після роботи разом не ходите.
Зустрічи мабуть лише на вихідних.
Він мабуть взагалі не вважає це стосунками про які варто говорити. Лише гарне проведення часу.
І я не впевнена, що він радий був, що ви з ним працювати будете.
Ляпнув, що є вакансія, а ви зацікавилися і вже тут.
Напишіть хоча б щось хороше про нього...?
Ви разом дуже мало.
Ви самі написали, що він живе далеко.
Зустрічи мабуть лише на вихідних.
Кондуктор трамвая• 05 февраля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Логика вышла из чата.
А она здесь была? Где?! Люблю-не могу, встречаемся три месяца, он надо мной смеется вместе со всеми и далее по списку. Что в этом логично?
Гл. Амурная
• 05 февраля 2025
Ответ дляБандитка Сью
То про яке будування сім´ї йде мова?
Ви разом дуже мало.
Ви самі написали, що він живе далеко.
Зустрічи мабуть лише на вихідних.
Ви разом дуже мало.
Ви самі написали, що він живе далеко.
Зустрічи мабуть лише на вихідних.
Ну він мені мовчання подає під соусом ʼвсі знають, що він дурень, а ти мовчи і про тебе не будуть так думатиʼ
Заюшка_хозяюшка• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Так а сенс, якщо він це не оголошує
Ну скажу я, подивляться як на дурочку
Мій посміється і все
Ну скажу я, подивляться як на дурочку
Мій посміється і все
Так, стоп, так он не муж вам. Так давно бы уже послали и не вспоминали или вы любите унижения?)
Санька-4b93• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Ну нас ним зводять
Мій мовчить. На цьому все
Прикольная работа) Это отдел кадров отдельный график устанавливает каждому, в зависимости от места проживания?
Разгуляшка• 05 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
цените себя и ищите другого. этот вас не любит.
Да нет. Просто неуверенный в себе.
Автор, поставьте вопрос ребром. Обозначаться на работе что вы вместе. Тогда насмешки прекратятся. Что за детский сад вы устроили??
За ким я буду?• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Тут же проблема не у роботі
А в ньому. Тут дуже хороше місце.
І все подобається.
А в ньому. Тут дуже хороше місце.
І все подобається.
Так надо было сказать,а для Виталика не товста.
Я супер-пупер• 05 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Та он может и 💩 подавать под сливочным соусом. У вас своего мнения нет?