Свезло так свезло• 05 февраля 2025
Яку найбезглуздішу пораду вам давали?
Типу, "не кашляй", коли хворієш.
Корсет_на_шурупах• 05 февраля 2025
Дали, не попередивши, понюхати хрін натертий. Я ак нюхнула, то аж сльози бризнули. Перестала аідчувати запахи на декілька днів.
Продавчиня кіз• 06 февраля 2025
Ответ дляКривая спроса
В 34 еще очень даже есть когда. Потому «і коли» - довольно странное возмущение. Насчет жилищных условий - их можно и улучшить. Так что тут просто вы не хотели, а аргументируете «куди і коли?»
У 34 народила, різниця між дітьми маленька, наступне дитя, скажімо, у 37 - то яке здоров´я треба мати?
І що, у нас в країні дуже легко заробити на збільшення квартири звичайній сім´ї?
Я, може, і хотіла б третю дитину тоді. Але де гарантія, що то буде саме дівчинка?
Знаю дві сім´ї, де чотири хлопчики, і одну, де хлопців троє.
Робити ЕКЗ? Так лупанути по здоров´ю?
Я не такий фанат дівчат, щоб це робити.
І мало народити, їх ще треба виростити і дати освіту.
Робити ЕКЗ? Так лупанути по здоров´ю?
Я не такий фанат дівчат, щоб це робити.
Запароленое одеяло• 06 февраля 2025
Ответ дляДюймовочка
Може он на себя намекал?
Може й на себе, але там було таке мурлін мурло, що мені і спілкуватись більше десяти хвилин з ним було гидко, не те що кекситись і народжувати
Запароленое одеяло• 06 февраля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
как и совет рожать срочно, хоть сейчас и война у нас и вообще нет отношений ’потому что надо’
Мені в таких випадках уже матюкатись хочеться і послати в роддом того, хто таке каже.