Моя улюблена страшко• 06 февраля 2025

Що з чоловіком?

Вчора прокинувся з сильним головним болем, піднялась висока температура. Казав, що болять всі кістки та м´язи. Тиск був, як для нього, низький: 90 на 60.

Сьогодні: температура норм, утруднене дихання, сильно болить голова. Почав боліти лікоть та палець на одній руці, ніби він ними вдарився, але цього не було.
Кашель, нежить – цього нічого немає, горло не червоне.

В лікарню звертатися не хоче.
сЛАдКОежКА• 06 февраля 2025
У моего было после операции, давление 90/50, пульс 110, бледный как стенка и в холодном поту оказалсь внутреннее кровотечение, 2.5 литра было в брюшине
Дама_с_караваем• 06 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Заговорила за швидку, свариться. Але ледве рухається, на обличчі дуже змарнів прям за добу. Буду ’тиснути’ щоб викликати бригаду.
А чого хоч свариться?
Дама_с_караваем• 06 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не можу вмовити ((
Ну тоді попросіть написати заповіт. Може таки передумає
Фізик-ядерщик заочно• 06 февраля 2025
Автор, не шуткуйте з цим. Памятаю тут була схожа тема. Дівчина писала на новий рік, що сіли святкувати і з татом щось не те сталось, але не особо погано було. Правда дослухалась і викликала швидку. І виявився в тата інсульт. Краще хай він на вас сердиться потім, але ви будете спокійно, що все добре
Пишу_граммотно!• 06 февраля 2025
Ответ дляГуляю босоніж
та выйдите в другую комнату и просто вызовите скорую. Незачем с ним советоваться. А ему так и скажите, что он хочет копыта откинуть своим препирательством?
копита - то ще за щастя... а може лежати поліном роками...
Жена брата Админа• 06 февраля 2025
Авторе, як самопочуття чоловіка? У лікаря не були?
Гуляю босоніж• 07 февраля 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
вот тут выправы на 100%
МояХатаЗкраю• 07 февраля 2025
Автор які новини ?
автор Моя улюблена страшко • 07 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Автор які новини ?
Викликала бригаду. Вважають, що розпочинається грип, звертатись до сімейного.
Сьогодні тиск 90/52. Температури теж немає. Так само болить рука, але ще біль пішов вгору, на ключицю.
Ответ дляДама_с_караваем
А чого хоч свариться?
Вважає, що нагнітаю і нічого серйозного.
Не люблю натовп• 08 февраля 2025
Автор , як справи ?
Не люблю натовп• 08 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
До ключиці це може бути серце
автор Моя улюблена страшко • 08 февраля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Автор , як справи ?
Якийсь капець якшо чесно((Це не грип, 100%.
Страшенний біль: ключиця, рука, під лопатку, шия і в голову на потилицю. Це все по правій стороні. Плюс до цього замкнуло в попереку. Знеболювальні та протизапальні діють лише на поперек, на верхню частину ні. Сильно болить голова. Температура то є, то норм. Тиск так і є понижений.
Не люблю натовп• 08 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ви до лікаря так і не поїхали?
Ответ дляНе люблю натовп
Ви до лікаря так і не поїхали?
Ні. Після ’швидкої’ почали лікувати грип. Але вже за день стало зрозуміло, що це щось інше. Записала його на понеділок в приватну до невролога, але питання, як його відвезти. Сьогодні весь день лежачи. Ледве на собі тягала його в туалет. Їсть в ліжку з ложки, п´є через соломинку. Найменший рух – адський біль.
Не люблю натовп• 08 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Скорішого одужання 🙏🙏🙏
автор Моя улюблена страшко • 09 февраля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Скорішого одужання 🙏🙏🙏
Дякую! Так раптово захворів ( З´явився набряк в області ключиці. Що не день – щось новеньке(
Не люблю натовп• 09 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Автор , я вибачаюсь . Як Ваші справи ?
автор Моя улюблена страшко • 10 февраля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Автор , я вибачаюсь . Як Ваші справи ?
Не дуже( На знеболювальних ін´єкціях тягнемо до завтра, щоб показати його неврологу.
Ответ дляНе люблю натовп
Автор , я вибачаюсь . Як Ваші справи ?
Добрий день!
Вирішила відписатись, оскільки, Ви не раз запитували, як справи. Дякую за підтримку та всім за поради!

Сьогодні чоловіка оглянули невролог, травматолог, хірург. Зробили узі, рентген, аналіз крові.

В області ключиці збирається рідина, яка давить на нервові скупчення і тому такий біль. Незрозуміла причина появи рідини там. По аналізах крові є запалення.

Ще треба робити КТ та консультуватись у онколога.
Не люблю натовп• 10 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Добрий день!

Дякую що відписали . Дай Боженька все буде добре 🙏🙏🙏Скорішого одужання
Ответ дляНе люблю натовп
Дякую! Бажаю всім здоров´я!
Не люблю натовп• 13 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дякую! Бажаю всім здоров´я!
Автор , як Ви ? Якісь обстеження пройшли ?
автор Моя улюблена страшко • 13 февраля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Добрий вечір!

Та так...
З понеділка лікувався вдома за призначенням хірурга з надією, що набряк спаде. Антибіотики, компреси, уколи знеболювального (кожні 4-6 годин, далі – лізе на стелю).
Сьогодні зробили повторне узі. Рідини стало більше. І це вже дуже видно й так...Робили пункцію, щоб зрозуміти, що саме за рідина. Не вдалось набрати. Чи то гній такий щільний, чи хто зна, що воно там...

КТ буде завтра. Потім або операція, або копати далі що воно і як лікувати в онкодиспансері.
Не люблю натовп• 13 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Добрий вечір!

Та так...

Хай одужує а Ви тримайтеся 🙏
Не люблю натовп• 18 февраля 2025
Доброго вечора . Автор ,я сподіваюсь що з Вашим чоловіком все добре ?
автор Моя улюблена страшко • 19 февраля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Хай одужує а Ви тримайтеся 🙏
Дякую!
Ответ дляНе люблю натовп
Чоловіка після КТ одразу прооперували. Знайшли гній. Але не під шкірою, як зазвичай буває, а глибше в тканинах. Звідки – загадка. Зараз стан краще, але ще на знеболювальних. Сподіваємось все буде добре