Сердючка• 06 февраля в 21:16
Курси акторської майстерності, диктора, моделі чи ведучого (чи є таке онлайн)?
Дівчатка, підкажіть, що можна з тім робити. Сину майже 15. В школі помітили, що він змінює голос і круто читає твори, вчителі кажуть, що треба поступати на диктора. Йому це додало впевненості, почав тренуватися, співає, трохи пародює. Що мені можна зробити і куди звернутися? Ми проживаємо в дуже малому місті, де немає нічого по темі, а їздити в велике місто в мене немає змоги і фінансів. Ще хоче спробувати себе в ролі моделі. Може є якісь онлайн-кастинги, чи курси акторської майстерності, модельні школи чи "озвучка мультиків, відео" (не знаю, як правильно це описати), яким можна відправити анкету дистанційно і так само співпрацювати з ними.
Вибачте, може не дуже чітко все описала. Просто дитина хоче розвиватись в цьому напрямку, а мені так складно щось придумати і кудись спрямувати його енергію, адже геть не маю ніяких ідей
Рву и мечу• 06 февраля в 21:48
То, хай , поки,почне вести тік ток, чи інсту. Там, себе проявить, може, хтось побачить, спробує себе перед камерой.