Пэрисхилтонша• 07 февраля в 12:02

Ліміт знизять зі 150 до 45євро.…

Отримала листа від Міст з проханням підписати петицію, щоб цей законопроєкт не було прийнято.
Половину підписів зібрано.
Надія на Порадницю)

https://itd.rada.gov.ua/petitions/Petition/Index/1...
Запасная спина• 07 февраля в 12:02
Це петиція, вона нічого не вирішує.
автор Пэрисхилтонша • 07 февраля в 12:03
Ответ дляЗапасная спина
Це петиція, вона нічого не вирішує.
Хоча б мінімум що можемо зробити..
Запасная спина• 07 февраля в 12:05
Ответ дляПэрисхилтонша
Хоча б мінімум що можемо зробити..
Це лише вигляд бурної діяльності можна зробити. Бюджет ніколи не відмовиться від додаткових джерел доходу.
Вкуси мене• 07 февраля в 12:07
Ответ дляПэрисхилтонша
Хоча б мінімум що можемо зробити..
Эти петиции так, для выпуска пара, типа, глас народа имеет значение. На самом деле, нет. Они решили, они сделают.
Аноним ФЕЯ• 07 февраля в 12:14
Ті суки шось замутили, що підписати її практично не реально. Авторизація не проходить, вставити файл з елпідписом не можливо , бо сайт її не бачить.
Хоча на сайті з петиціями до президента , це робиться в дві секунди
Тому і підписів мало на цю петицію
Белая и пушистая• 07 февраля в 12:16
Якщо і прийдуть цей закон, то в ситу він повинен вступити через рік. За рік все зміниться 300 разів.
Неместная Я• 07 февраля в 12:16
Ответ дляПэрисхилтонша
Хоча б мінімум що можемо зробити..
Ну поприсідайте чи там квіти полийте. Користі в рази більше буде, ніж від петицій.
Вибачайте, у мене просто величезний скепсис щодо їх дієвості.
Чесно брешу• 07 февраля в 12:17
Я с якого числа обмеження на ці посилки?
Ананомчикус• 07 февраля в 12:18
Ответ дляЧесно брешу
Когда эти уроды уже нажрутся...будут же нам продавать тот-же самый китайский ширпотреб только втридорога
Аноним ФЕЯ• 07 февраля в 12:19
Ответ дляНеместная Я
Навіть якщо штопаний з командою виродків проігнорує цю петицію, все одно мовчати не можна. Підпис займає хвилину часу( для тих, хто може це зробити) , тому свій голос обов’язково треба виказати. Мовчання- це згода.
PORKA• 07 февраля в 12:20
Автор, якби ж хоч до 45€, всі посилки з магазинів будуть оподатковуватися, Європа, США, Китай
Хоча б вже робили спільну систему з ЄС, так, в них теж все з-за меж ЄС оподатковується, але всередині пересилка між країнами без мита
Ми як завжди, «найбагатші», мало того, що витрати на продукти як в багатьох країнах Європи при в кілька разів менших зарплатах, так ще і на дешевших товарах з інших країн не зекономиш🤦‍♀️
Неместная Я• 07 февраля в 12:22
Ответ дляАноним ФЕЯ
Це ваша думка, яку я поважаю.
У мене є інша думка.
Правда, це вже оффтоп до даної теми, тож не буду сильно далі заглиблюватися. І так я вже дарма влізла. ))
Автору бажаю успіхів, незалежно від моєї думки про це.
PORKA• 07 февраля в 12:22
Ответ дляНеместная Я
Це вже не перша спроба, зелень не хоче втрачати електорат, якщо буде спротив, то може знов не приймуть
Тим більше, адміністрування цих платежів дуже затратне, якщо податок не будуть стягувати безпосередньо площадки або перевізники
Antiprom• 07 февраля в 12:22
Железняк говорить що немає голосів прийняти цей закон
Нетутешня• 07 февраля в 12:26
Ответ дляЗапасная спина
Ні, це один зі способів показати, що суспільство не таке пасивне, яке хочуть з нього зліпити.
Неместная Я• 07 февраля в 12:30
Ответ дляНетутешня
Петиції мені нагадують оті челобитні до царя.
До активності чи пасивності суспільства це має ну дуже дотичне відношення.
Запасная спина• 07 февраля в 12:34
Ответ дляНетутешня
:))) насмішили своєю активністю клацати кнопки на смартфоні
Нетутешня• 07 февраля в 12:39
Ответ дляНеместная Я
Так, по суті, це чолобитна, але вона відображає настрої населення на вирішення питання демократичним мирним шляхом. Петиції, які набрали 25т.повинні бути розглянуті. І , якщо вона відхилена , але вдруге - втретє набирає тей же відсоток, то таки якийсь компроміс виходить. А зараз, помічено, що массовий суспільний негативний розголос у соцмережах дає більш швидкий і дієвий результат, бо , наприклад, тей же фб чи Х не тільки для внутрішнього споживача, і ці ’ наші’ реагують, бо бояться незручних запитань.
Потринділиця• 07 февраля в 12:40
неможливо підписати,, все перерила
автор Пэрисхилтонша • 07 февраля в 12:42
Я розумію, що ми мало на що впливаємо! Але!! Ми повинні висловити свою думку!!щоб вони бачили народ проти! Може й буде чудо що не приймуть
автор Пэрисхилтонша • 07 февраля в 12:46
Ответ дляПотринділиця
неможливо підписати,, все перерила
Спочатку авторизуйтесь на тому сайті
Потім знайдіть
Петиція щодо недопущення прийняття законопроєктів №12429 від 20.01.2025 та №12430 від 20.01.2025
Дівчата, щоб підписати, спочатку авторизуйтесь на тому сайті.
Потім знайдіть:
PORKA• 07 февраля в 12:51
Ответ дляЗапасная спина
Не сумніваюсь, що ви одразу виходите на Майдан/під ВР/Адміністрацію Президента з плакатом, особливо під час війни🤦‍♀️
111златуника111• 07 февраля в 12:56
Підписала. Дякую. І вам раджу.
Бадабум• 07 февраля в 12:59
до ср@ки двері.
Країна шукає методи поповнення бюджета. І буде це робити всіма доступними методами.
Потринділиця• 07 февраля в 13:01
Ответ дляПэрисхилтонша
Спочатку авторизуйтесь на тому сайті
Потім знайдіть
підписала, дякую,
оксюморон• 07 февраля в 14:40
До сраки карі очі ваші петиції.
Йдемо в Європу ж, чи куди?
А в ЄС митний ліміт 45 євро.
В кого тако було• 07 февраля в 14:59
Платити податки повинні всі.
Кожна посилка з закордонного маркетплейсу буде оподатковуватись.
Причина-захист внутрішнього ринку.Всі повинні бути в рівних умовах,і не може бути різниці де ти купуєш товар,на Алі,Амазон,чи Пром і Розетка.
В кого тако було• 07 февраля в 14:59
І петиція нічого не вирішить.
PORKA• 07 февраля в 17:17
Ответ дляоксюморон
До сраки карі очі ваші петиції.
Йдемо в Європу ж, чи куди?
А в ЄС митний ліміт 45 євро.
Де?