Кракадэ• 07 февраля в 16:02
Білірубін може підійматись незалежно від болячок?
Зараз показник 29,6, на УЗД внутрішній органів записана аж на наступний тиждень.
Поки лікар назначили попити Антраль
Переживаю(Декілька місяців назад здавала печінкові проби, все було супер з показниками
Поки лікар назначили попити Антраль
ИМХОля• 07 февраля в 16:04
Ну як ви собі це уявляєте. Просто взяв і піднявся, без причини? Навіщо?
Кракадэ
• 07 февраля в 16:07
Ответ дляИМХОля
Ну от я перед здачею аналізу десь 3 дні пила парацетамол 1000 декілька разів на день, бо прихворіла.Потім прочитала тут на форумі, що парацетамол може підіймати показник.
Я просто далека взагалі від цього, тому і питання можливо безглузді(до 30ти років нічого ніколи не лікувала, все ок було.А тут щось почалось, як не одне то інше
Кракадэ
• 07 февраля в 16:07
Ответ дляКоварная Зая
Може варто перездати аналіз?
Про це не подумала, дякую
Кумедний ґудзик• 07 февраля в 16:08
Ответ дляКракадэ
Может парацетамол и повлиял на печень. Вот и повысился.
Кракадэ
• 07 февраля в 16:10
Ответ дляКумедний ґудзик
Я трохи не правильно сформулювала своє питання.Переживаю, чи такий показник не обов‘язково свідчить про якісь страшні болячки в організмі
Фиона Шрековна• 07 февраля в 16:12
Ответ дляКракадэ
какой! прямой? общий? где референт лаборатории ?
Кракадэ
• 07 февраля в 16:20
Фиона Шрековна• 07 февраля в 16:22
Ответ дляКракадэ
Ось
у вас все просело там...пропейте ацц лог неделю и пересдайте
Кракадэ
• 07 февраля в 16:24
Ответ дляФиона Шрековна
Вибачте, а Ви лікар?І що робити з Антраль, продовжувати приймати?
Фиона Шрековна• 07 февраля в 16:32
Ответ дляКракадэ
да естественно можно еще глутаргин добавить
Кракадэ
• 07 февраля в 16:37
Ответ дляФиона Шрековна
Дякую)
Кракадэ
• 07 февраля в 16:37
Ответ дляLilian-nochka
Может.но у вас он не высокий
Але ж більший норми(