Кракадэ• 07 февраля в 16:02

Білірубін може підійматись незалежно від болячок?

Зараз показник 29,6, на УЗД внутрішній органів записана аж на наступний тиждень.
Поки лікар назначили попити Антраль
Переживаю(Декілька місяців назад здавала печінкові проби, все було супер з показниками
ИМХОля• 07 февраля в 16:04
Ну як ви собі це уявляєте. Просто взяв і піднявся, без причини? Навіщо?
Коварная Зая• 07 февраля в 16:06
Може варто перездати аналіз?
автор Кракадэ • 07 февраля в 16:07
Ответ дляИМХОля
Ну от я перед здачею аналізу десь 3 дні пила парацетамол 1000 декілька разів на день, бо прихворіла.Потім прочитала тут на форумі, що парацетамол може підіймати показник.
Я просто далека взагалі від цього, тому і питання можливо безглузді(до 30ти років нічого ніколи не лікувала, все ок було.А тут щось почалось, як не одне то інше
автор Кракадэ • 07 февраля в 16:07
Ответ дляКоварная Зая
Може варто перездати аналіз?
Про це не подумала, дякую
Кумедний ґудзик• 07 февраля в 16:08
Ответ дляКракадэ
Может парацетамол и повлиял на печень. Вот и повысился.
автор Кракадэ • 07 февраля в 16:10
Ответ дляКумедний ґудзик
Я трохи не правильно сформулювала своє питання.Переживаю, чи такий показник не обов‘язково свідчить про якісь страшні болячки в організмі
Фиона Шрековна• 07 февраля в 16:12
Ответ дляКракадэ
какой! прямой? общий? где референт лаборатории ?
автор Кракадэ • 07 февраля в 16:20
Ответ дляФиона Шрековна
Ось
Фиона Шрековна• 07 февраля в 16:22
Ответ дляКракадэ
Ось
у вас все просело там...пропейте ацц лог неделю и пересдайте
автор Кракадэ • 07 февраля в 16:24
Ответ дляФиона Шрековна
Вибачте, а Ви лікар?І що робити з Антраль, продовжувати приймати?
Фиона Шрековна• 07 февраля в 16:32
Ответ дляКракадэ
да естественно можно еще глутаргин добавить
Lilian-nochka• 07 февраля в 16:36
Может.но у вас он не высокий
автор Кракадэ • 07 февраля в 16:37
Ответ дляФиона Шрековна
Дякую)
автор Кракадэ • 07 февраля в 16:37
Ответ дляLilian-nochka
Может.но у вас он не высокий
Але ж більший норми(