Добрий день. Розгубилася, який епілятор купити. Біля 20 років користуюся Браун, найпростіший. Він мене влаштовував, але став погано висмикувати волосся. Думала знову взяти Браун, але дуже засмучує ціна. Порадьте, який на сьогоднішній день нормальний епілятор, не за всі гроші
ole4kakissa• 07 февраля в 17:16
Ответ дляAnshyl
Спасибо за ответ. Многие пишут, что керамические диски хуже удаляют волосы, чем металлические пинцеты.
Боже, я вообще не в курсе какие диски
Обычный дисковый самый дешёвый
Это всего лишь эпилятор
Обычный дисковый самый дешёвый
Это всего лишь эпилятор
lyubov_1984• 07 февраля в 17:45
В минулому році брала Braun Silk-épil 9. подобається що можна всі процедури робити у ванній, і процедура не здається такою болючою.
До нього був проводний ровента, прослужив 15 років.
lyubov_1984• 07 февраля в 19:57
Я на олх брала, там ціна зазвичай нижча ніж в магазинах. В мене навіть з гарантією від продавця. Прийшов в повністю заводській заклеїній упаковці.