Anshyl• 07 февраля в 16:39

Який епілятор купити?

Добрий день. Розгубилася, який епілятор купити. Біля 20 років користуюся Браун, найпростіший. Він мене влаштовував, але став погано висмикувати волосся. Думала знову взяти Браун, але дуже засмучує ціна. Порадьте, який на сьогоднішній день нормальний епілятор, не за всі гроші
ole4kakissa• 07 февраля в 17:10
Был Филлипс, купила такой же самый простой Филлипс
Меня устраивает
автор Anshyl • 07 февраля в 17:14
Ответ дляole4kakissa
Меня устраивает
Спасибо за ответ. Многие пишут, что керамические диски хуже удаляют волосы, чем металлические пинцеты.
ole4kakissa• 07 февраля в 17:16
Ответ дляAnshyl
Боже, я вообще не в курсе какие диски
Обычный дисковый самый дешёвый
Это всего лишь эпилятор
автор Anshyl • 07 февраля в 17:19
Ответ дляole4kakissa
Боже, я вообще не в курсе какие диски
Обычный дисковый самый дешёвый
Это всего лишь эпилятор
А, поняла. Спасибо
lyubov_1984• 07 февраля в 17:45
В минулому році брала Braun Silk-épil 9. подобається що можна всі процедури робити у ванній, і процедура не здається такою болючою.
До нього був проводний ровента, прослужив 15 років.
автор Anshyl • 07 февраля в 18:00
Ответ дляlyubov_1984
Він стільки коштує, аж страшно
lyubov_1984• 07 февраля в 19:57
Я на олх брала, там ціна зазвичай нижча ніж в магазинах. В мене навіть з гарантією від продавця. Прийшов в повністю заводській заклеїній упаковці.