Своего не предлагать• 07 февраля в 21:57

Дієві бренди косметики з Сша

Будь ласка, порекомендуйте американську косметику
Шкіра суха, 40 років
Незнаю чи поєднуються такі поняття як косметика з США і бюджет обмежений )), але сподіваюся на рекомендації
Дівчатка, що поїхали і живуть в Америці - що купуєте, дякую
Стрекоза любви• 07 февраля в 21:57
Пола Чойс
Stepa_nida• 07 февраля в 22:01
Augustinus Bader
Byoma
Drunk Elephant
AOS і їх ’донька’ PSA skin
Пописанная парта• 07 февраля в 22:01
Dermalogica, Murad, Sunday Riley мои фавориты за много лет проб и ошибок. Из небюджетного, но офигенного Le Mieux. Благо на ибей можно купить трайлы и потом искать скидку
Викасикрет• 07 февраля в 22:08
Ответ дляStepa_nida
Augustinus Bader
Byoma
Drunk Elephant
AOS і їх ’донька’ PSA skin
Drunk elephant дорогой
Викасикрет• 07 февраля в 22:08
Ответ дляStepa_nida
Augustinus Bader
Byoma
Drunk Elephant
AOS і їх ’донька’ PSA skin
Что порекомендуете у дранк элефант?
Я только за!• 07 февраля в 22:17
Можно я посоветую пудру Герлен Метеориты лимитированный выпуск на Нотино. Может нужно кому-то. Одна штука в продаже
Nata2907• 07 февраля в 22:22
Я фанатка Андолу. Сначала на ай херб покупала, теперь нашла дешевле на Амазоне.
Чарівна патика• 07 февраля в 22:41
Dermalogica и Allies of Skin.
Organic• 07 февраля в 22:57
Ответ дляСтрекоза любви
Пола Чойс
Що ви пробували? Дивлюся на їх тоналки з spf
Стрекоза любви• 07 февраля в 23:00
Ответ дляOrganic
В мене кислоти майже всі, маска зволожуюча, сироватка вітамін С та ніацінамід. Тобто, що стосується активів, то дійсно доволі дієві.
З приводу spf нічого не можу сказати. Але думаю, що фільтри мають бути сучасні.
Умничка-помощничка• 08 февраля в 00:04
А що, в штатах діє якась заборона використовувати косметику інших країн?
Не люблю натовп• 08 февраля в 04:06
Європейська краща
Stepa_nida• 08 февраля в 07:21
Ответ дляВикасикрет
Что порекомендуете у дранк элефант?
F-Balm Electrolyte Waterfacial (легкий крем-гель на ніч) або T.L.C. Sukari Babyfacial (мультикислотний пілінг)