Дівчата, не може одна з наших порадниць обрати собі подарунок на 4000 долларів. Може допоможемо вирішити то питання щоб спала вона спокійно і не маялась більше?
Диверсификация• 07 февраля 2025
Нащо ще одна тема про фіг пойми кого? Бо здається, шо то ви спати не можете і маєтесь х.нею.
ПоЗиТиВнАя• 07 февраля 2025
Ответ дляДиверсификация
А о чем вообще речь ?
Диверсификация• 07 февраля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А о чем вообще речь ?
Там тема нижче є, хтось тужиться подарунок на 4 к обрати. Автор цієї теми можливо вихопила анонімний бан, чи її там забанила авторка, або я не розумію нахіба одне й те саме терти.