Фісташкова кава• 08 февраля в 16:00
Дівчата, питання про пари в українських універах
Щось зайшла розмова, чоловік каже, в їх універі пара не тривала 1.5 години без перерви. А було так - починалась пара, проходило 45 хвилин, оголошувалась перерва на 5 хвилин, а потім пара продовжувалась. У когось ще так були пари з перервами в середині? А то мені прям не віриться. Думаю, може, він щось плутає, давно ж це було )))
Борисфенка• 08 февраля в 16:05
Так, була перерва. Тому і пара називалася, власне - два уроки/лекції по 45 хвилин
Кумедна• 08 февраля в 16:11
Всю жизнь было так. И отец в 70-х так учился, и я в 90-х.
У дочки в колледже ленты по 1 ч 20 минут без перерыва.
Мотористка• 08 февраля в 16:15
Ответ дляТуфли в чешуе
Не было и нет, Запорожье
ЗНУ дочка учится, вроде есть 5 минут, но не все преподы отпускают.
Акуна_Матата• 08 февраля в 16:17
Навчалася в ДонДТУ, ОТЕІ, КТЕУ, в КНУ ім.Т.Шевченка і зараз навчаюсь в СНАУ, перерви немає, просто пара півтори години, зараз година 15 хвилин, бо онлайн
Фісташкова кава
• 08 февраля в 16:18
Дякую всім, дівчатка! Значить, так буває. Я навіть не знала 😊
Да_Я_ТакаЯ_• 08 февраля в 16:27
Так. Пара це 45+45. Між ними була коротка перева. Великі перерви були між парами. Сама більша в обід - 30 хв
Ондатрова шуба• 08 февраля в 16:38
До 2004 чи до 2006 року у Дніпрі (УДХТУ) пари були 45 +5 хвилин перерва+ 45.
Тому й назва - пара)
Потім вирішили скоротити перебування студентів в університеті, і зробили 1 година 20 хвилин, без перерви у середині.
І так є і зараз.
Тому й назва - пара)
І так є і зараз.
Туфли в чешуе• 08 февраля в 17:33
Ответ дляМотористка
я там училась давно, не было) В Политехнике последние годы не наблюдала перерывы такие, пары 1 ч 20
Бутерброд и я• 08 февраля в 18:36
Я училась в Шевченко, не помню перерывов. 1,5 часа сплошняком.