Первая ласточка инфляции• 08 февраля 2025

Не можу спілкуватись з дочкою

Щось зломалось у відносинах, не відчуваю необхідності це робити
автор Первая ласточка инфляции • 08 февраля 2025
Ответ дляПлету корзинки
звичайно, післі вислову про онука зрозуміло все, плани, бач, в неї були... на чужу дитину) загребущі рученятка
я так розумію, що у вас а ні планів, а ні власної родини немає
Ответ дляПлету корзинки
тобто не ваш зять, а її чоловік? капець, автор троляка 90 лвл
а є якась суттєва різниця в цих термінах?
Плету корзинки• 08 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ну якщо ви читаєте дупою то про що з вами розмовляти

про родину вище писала. читайте. про плани - я не вважаю що маю право вказувати доньці що їй робити з онуками бо то її діти не мої
Плету корзинки• 08 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
звичайно, але насправді не розумію, про що мені говорити з людиною, яка так виховала власну дитину гарно, що не може з нею спілкуватися аж
Ответ дляПлету корзинки

ви там стільця не пропалили?
Lilian-nochka• 08 февраля 2025
Не общайтесь.такое бывает
Ответ дляПлету корзинки
дитина зробила свій вибір, то нехай буде послідовна - самостійна.
що їй від нас треба?
Регионщица• 08 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
трохи не так. вона дала зрозуміти, що ми для неї ніхто, а тепер намагається нагадати про себе
А вы точно родная мать,???
Ответ дляРегионщица
А вы точно родная мать,???
ні, троюрідна тітка її знайомої
ЭмчЭндЭм• 08 февраля 2025
Я почитала відповіді автора і уже ненавиджу її (автора) всім серцем. Це ж треба бути такою падлюкою. Бідна ваша донька, шукає хоч якийсь привід налагодити з вами стосунки, хоч через онука, а ви ж ні - горда обіженка. Фу на вас, мєрзость. Доньку шкода.
Ответ дляЭмчЭндЭм
уті бозє, яка бубочка мене хоче вчити життю.
то може треба було б не шукати, на що тиснути, а просто вибачитись?
So_so• 08 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Прочитала Ваши сообщения в теме, Вы очень токсичный человек(
Ответ дляSo_so
ви не доотримали від батьків те, що хотіли, тому не дивна ваша відповідь
So_so• 08 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
У меня замечательные родители, с которыми очень близкие отношения. Мне 44 года и мама мой самый близкий человек.
Жаль Вашу дочь, сложно представить как ей это всё далось
побольшомусекретику• 08 февраля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Те саме (
Ми різні, надоїло себе силувати 😔
В мене теж так мені 43 їй 23 живемо окремо в різних містах, спілкуємось раз в тиждень в 2. В основному переписуємся.