Снідаю авокадо• 08 февраля в 19:53
Роздуми. Чоловік кохає, я ціную його відношення
але сприймаю як рідну близьку людину. Разом 19 років. Звісно, з моєї сторони ніякої відрази, його увага, турбота мене підкорили. Але я не відчувала того трепету, не було метеликів. Знаєте, от просто довірила і поклала своє життя в його руки. Тоді всі мені говорили в один голос - головне, щоб тебе кохав. А зараз я замислилась, чи дійсно це так? Щоб я порадила своїй доньці в цій ситуації. Однозначної відповіді не маю.
Які ваші думки або досвід?
Natalia505• 08 февраля в 20:32
30 років, автор, шлюбу. Здохли не тільки метелики, навіть таргани. На мою думку, на стільки близькими і розуміючими один одного ми ще ніколи не були.
Ангелок з ріжками• 08 февраля в 20:33
Ответ дляСнідаю авокадо
Я досить добре знаю чоловіка тієї знайомої і коли вона сказала, що все, буде розлучатись, обережно їй порадила не робити цього. Але ж це від жінки залежить, вона імпульсивна, ’вижу цель, не вижу препятствий’. А тепер може й жалкує ,але мовчить.
Ну вот.Не наступайте тогда на чужие грабли.
Снідаю авокадо
• 08 февраля в 20:34
Ответ дляNatalia505
))) але в мене метеликів не було і з самого початку
На границе• 08 февраля в 20:34
Ответ дляСнідаю авокадо
Ось одна моя знайома втомилась від схожих стосунків, діти вже самостійні, розлучилась, зустрічається з чоловіками, каже, що зараз все будується на взаємовигоді. Реально, сучасні тенденції відлякують. Наприклад, у нас ніколи не було ’твоє’, ’моє’, завжди ’спільне’.
Автор вам скучно? Ви думаєте з іншим будуть метелики все життя
Natalia505• 08 февраля в 20:35
Ответ дляСнідаю авокадо
Нічого страшного. Всі люди різні. Може у вас, їх як виду немає взагалі.))
Снідаю авокадо
• 08 февраля в 20:37
Ответ дляНа границе
ні, не сумно. в моєму оточенні немає таких союзів, як мій. всі говорять про шалене кохання, пристрасть. цікаво було запитати, чи є такі як я
На границе• 08 февраля в 20:39
Ответ дляСнідаю авокадо
Говорити можна все що завгодно,але яка шалена пристрасть через двадцять років.Я теж 15 в шлюбі,а разом напевно років 17,мені спокійно,і затишно,ніяких незрозумілих метеликів я не хочу,я знаю що чоловік мене завжди підтримає ,а для мене це головніще,чим якісь метелики
На границе• 08 февраля в 20:46
Ответ дляСнідаю авокадо
Ви ж розумієте,що комусь подобаються емоційні гойдалки,типу сьогодні я тебе кохаю,а завтра виставлю з дому,а потім ми помиримся,займемося сексом і от для когось це це буде шалене кохання
Слава Українi• 08 февраля в 21:01
Ответ дляСнідаю авокадо
перші 10 років ми посилено працювали, економили, щоб закрити житлове питання. разом за одну ідею. потім підросли діти, а з ними збільшились і потреби, витрати. плюс війна, багато близьких на фронті, ми тільки працюємо, вирішуємо якісь глобальні потреби дітей, батьків по здоров´ю і т.д. дійсно, ми не вміємо радіти вдвох
У нас оно всегда было , несмотря ни на финансы, ни на детей
Разное качество. Когда молодые было и деньги , пикник , сами маршруты строили.
Опять , у каждого свои ценности