тогдалия• 09 февраля 2025

Я понити

Дівчата в мене стільки проблем, ну от зі всіх боків: схуднути не можу, вага росте. Постійно хворію, то головні болі то серце то ще щось. Не можу позбутись зайвих кг. Не можу знайти роботу…зі всіх боків дурдом а я ще й маю тривожні розлади, втратила сон повноцінний. Кожну ніч сняться жахи ( після того як знайома поклала мені карти 🃏 я виратила чомусь і сон і спокій, весь час нечисть якась сниться, як з того вилізти я не знаю
От як почати життя з чистого аркуша? Я намагалась і не раз, та я зриваюсь і не виходить…..з фінансами теж жопець повний вибачте … хоч і розумію все залежить від голови. Так більше не можу і змінити теж нічого не можу..
Lilian-nochka• 09 февраля 2025
Взяться за ум,и перестать по ведунам ходить
Мавка• 09 февраля 2025
Возраст?
автор тогдалия • 09 февраля 2025
Ответ дляМавка
Возраст?
29. А розуму на 12.
автор тогдалия • 09 февраля 2025
Ответ дляLilian-nochka
Я вже не хочу ходити. Вже пошкодувала багато разів чесно…..
Блондинка в Законе• 09 февраля 2025
Начать опять, только не срываться. Никаких пенделей не существует.
Свекруховна• 09 февраля 2025
Бувають такі періоди, пройде і це
nopain• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
29. А розуму на 12.
Мужик дети є?
автор тогдалия • 09 февраля 2025
Ответ дляСвекруховна
Бувають такі періоди, пройде і це
Шось той період вже дуже затягнувся (((
nopain• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
Шось той період вже дуже затягнувся (((
Щас все на стрессе, а он влияет на все
автор тогдалия • 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
Мужик дети є?
Мужик кинув ( ну воно і не дивно)
Розійшлись , є дитина
Блакитна устриця• 09 февраля 2025
Ответ дляLilian-nochka
Правильно!
И завести любовника.
Lilian-nochka• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
Если на столько внушаемы,перестаньте чепуху искать.с весом тоже просто-купите продукты без пакостей всяких,и ешьте мелкими порциями по мере наступления голода
nopain• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
Мужик кинув ( ну воно і не дивно)
Розійшлись , є дитина
Чому не дивно? Причина яка що кинув?
Язвочка• 09 февраля 2025
Самі себе накрутили. Тепер самі себе розкручуйте. Жодна ворожка аж ніяк не може вплинути на вас і ваше життя. А от ви можете. Як в плюс, так і в мінус. Усе інше - маячня.
Блакитна устриця• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
29. А розуму на 12.
Оооо, у нас тут правдивая самокритичность завелась. Это хорошо. Признание проблемы это уже 50% ее решения.
Ну-ну, что у вас на личном фронте?
автор тогдалия • 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
Чому не дивно? Причина яка що кинув?
знайшов собі роботу в іншому місті. я погладшала на 25 кг.
багато сварились
я дбала про дім , замість про себе
Lilian-nochka• 09 февраля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Ну-ну, что у вас на личном фронте?
Это не самокритичность,а унижение себя и не любовь к себе.раз человек сам на себя такое языком плещет.вот отсюда и корень ее бед
автор тогдалия • 09 февраля 2025
Ответ дляLilian-nochka
да, я люблю сказати що я і тупа і дурна і в цьому роді
nopain• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
багато сварились
я дбала про дім , замість про себе
Погладшала це не причина. Якщо чоловік пішов бо пожирніла то він довпаеп.
А взагалі це ж добре що пішов, тепер ви вільна.
nopain• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
Бывшее чмо платит алименты?
Lilian-nochka• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
И ведете себя соответственно не уважая себя и подстраиваясь под других.а потом ноете и гадалок ищете
Блакитна устриця• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
багато сварились
я дбала про дім , замість про себе
Вот скажите честно, как, как блин, можно дбаты про дом так, чтоб поправится?
Я если работала у бабушки на даче, то я не то что хотела, мне ничего не надо было кроме как душ и спать.
Вы с пирожком в зубах малину собирали?
ротцвеники• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
Головне не просто нити, а робити щось з цим
автор тогдалия • 09 февраля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Вы с пирожком в зубах малину собирали?
ми багато сварились , і я то все заїдала, особливо після побоїв
Їжа то як радість для мене я весь час голодна
Блакитна устриця• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
Ну-ну, пишите пока без особых ошибок. Уже не тупа.
nopain• 09 февраля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Вы с пирожком в зубах малину собирали?
Да все люди поправляются или худеют, еще болеют, стареют, писяют и какают 🤷
nopain• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
в смысле побоив? 🤔
Так вы писали на него заявление? почему он на свободе?
Блакитна устриця• 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
Ого какие откровения.
автор тогдалия • 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
в смысле побоив? 🤔
бо це Україна. Мене забити мають тоді вже може була б вʼязниця
nopain• 09 февраля 2025
Ответ длятогдалия
Если реально бил, надо было довести до конца, снять побои у врача, заяву во все инстанции чтоб сел точно.