Коко На Страже• 09 февраля в 00:24

Коста Брава, готель

Порадьте, будь ласка, готель на Коста Брава, щоб там було гарно, смачно й затишно в серпні - на початку вересня.
В Google мене не забанили, просто заплуталася в морі відгуків.
Дякую!
Турагенція Tourdream• 09 февраля в 02:32
Затишно у серпні навряд чи буде, пік сезону.
Дивиться на вересень, якісь більш спокійні курорти, як наприклад Тоса дель мар.
Я не Тролль• 09 февраля в 07:47
Уже разобрали все нормальное(
Пацелуйнитуда• 09 февраля в 09:56
Llafranc - невеличке село на узбережжі . Ціни невисокі
автор Коко На Страже • 09 февраля в 13:17
Ответ дляТурагенція Tourdream
До якого числа є сенс туди їхати?
Турагенція Tourdream• 09 февраля в 13:49
Ответ дляКоко На Страже
До якого числа є сенс туди їхати?
Десь до 20-чисел вересня повинно бути комфортно. Але бувало, що й напочатку жовтня була чудова погода та тепле море.
Банка з медом• 10 февраля в 12:39
Відпочивали в Пінеда де мар, готель можу і свій сказати, але прямо радити не буду, у мене невеликі вимоги до готелю (готель Mercè)
Спочатку розглядала Санта Сусанну (поруч), але потім захотілося саме в іспанський колорит зануритися, а в Санта Сусанні більшість це готелі
Пляж широченний, на початку вересня майже безлюдний. Єдиний мінус - від вітру великі хвилі. Захід в море - 5 метрів і глибина, тому з хвилями це небезпечно для дітей