У донечки в садочку-яслах свято весни. Вона маленька бджілка. І наша муз-вихователь пішла у вир фантазій... ми вже зробили квіти на які наші бджолята будуть сідати, але ще потрібна рамка у вигляді соти, в яку дітки будуть заглядати. Тобто, я так розумію потрібна рамка шестикутна, досить легка і доволі міцна... я намагаюсь вилити з гіпсу, поки не вийшло. Може у когось є ідеї, або поради? Заздалегідь дякую!
Мартовская Ягода• 09 февраля 2025
Ви працівник садочку? Інакше не розумію, чому у вас болить голова за ту рамку о 5-й ранку.
Natalia505• 09 февраля 2025
З картону найпростіше. Зі старої коробки, упаковки для меблів. Пофарбуєте, буде нормально.
Дівчата дуже дякую! З картону забракували, з пінопласту і монтажної піни спробую, дякую за допомогу. Красненько дякую Вам всім!