кураГАЛЯ• 09 февраля в 20:50

Если перечислять себе на приватовскую карту деньги

с иностранной карты через пейсенд и подобные сервисы, то могут возникнуть вопросы у банка?

Если это будет каждый месяц по четыре тысячи грн.
Відповів всім• 09 февраля в 20:52
50/50
Тарабарщина• 09 февраля в 20:54
Скорее нет, чем да
Мальовнича даль• 09 февраля в 20:58
Перечисляла более 2 х лет и бОльшими суммами 2 раза в мес. Вопросов не было, но это лотерея: могут докопаться, может пронести.
Заказала пару карт Паксум, сейчас на них вывожу.
english book• 09 февраля в 21:10
У банка скорее всего возникнут вопросы, так как они блочат регулярные переводы от неидентифицированных отправителей. Но могут закрыть глаза, так как это мизерная сумма. А если не закроют, то вы просто на горячей линии идентифицируете отправителя,то есть себя.
автор кураГАЛЯ • 09 февраля в 21:11
Ответ дляМальовнича даль
Это китайская карта?
Мальовнича даль• 09 февраля в 21:16
Ответ длякураГАЛЯ
Это китайская карта?
Эмитент карт (выпускает пластик) Китай, юр адрес - Канада, Квебек. Банк - в Доминикане)
Ms. При теле• 09 февраля в 22:12
Ответ дляenglish book
С першою половиною згода.
А ось з ’простою’ ідентифікацією ви поспішили. Якщо зачепляться, то вимагатимуть інфу про джерело закордонних прибутків і дані про сплату податків.
За умови регулярних платежів, та ще й в один бік, легко не відкараскатись.
автор кураГАЛЯ • 09 февраля в 22:38
Ответ дляMs. При теле
С першою половиною згода.
Оплата за границу запрещена, поэтому сейчас в Украине только в одну сторону и возможны платежи

А суммы слишком мизерные
Ms. При теле• 09 февраля в 22:42
Ответ длякураГАЛЯ

А суммы слишком мизерные
Для банківського моніторингу немає поняття ’мізерних сум’)))) Є цілий список з ознаками, що визначають ризикові перекази.
english book• 09 февраля в 22:59
Ответ дляMs. При теле
С першою половиною згода.
Все можливо. Але в знайомих з малими сумами переказів поки не було проблем. Переводили в межах родини-діти батькам, або навпаки.
Суми до5-10000 грн на місяць. Банк блочив, потім їдеш і доводиш що то член родини.
Гуру троллинга• 09 февраля в 23:30
Если кто-то переводил, то озвучивание, пожалуйста, сколько суммарно в месяц переводили и на какой банк, чтобы набрать статистику хоть какую-то и понять как работает система.
Ms. При теле• 09 февраля в 23:46
Ответ дляenglish book
Нюанс. Автор планує перекази між власними картками, а не від члена родини.
У випадку з родичами джерело надходження коштів - родич, що перебуває за кордоном.
Якщо грубо:
- Де взяв?
- Родич дав. Ось довідка на родича.
- Ок.

У випадку із власною закордонною карткою такий фокус не проходить, оскільки необхідно буде доказувати походження коштів на зарубіжному рахунку.
Якщо грубо:
- Де взяв?
- Це мої.
- ))))) Не питаєм чиї? Питаєм де взяв?
Ms. При теле• 09 февраля в 23:58
Ответ дляГуру троллинга
Немає ніякої системи.
Кожен банк на власний розсуд реалізує вимоги НБУ щодо банківського моніторингу (не плутати з фінмоном, де сума 400к).

З лютого перекази на картку під більш пильним моніторингом. Можна вважати, що місячний поріг 50к грн. під гарантованим контролем для пересічних громадян.

Однак, система працює не лише по верхньому порогу. Там багато факторів і нижнього порогу немає.
Система може спрацювати на регулярні чи чисельні перекази. А може й на одноразовий платіж, особливо коли платіж заходить від юр.особи чи фізособи без її ідентифікації, наприклад при використанні платіжних систем-посередників
автор кураГАЛЯ • 17 февраля в 12:44
Ответ дляMs. При теле
Якщо грубо:
- Де взяв?
- Родич дав. Ось довідка на родича.
- Ок.

Якщо грубо:
- Де взяв?
- Це мої.
- ))))) Не питаєм чиї? Питаєм де взяв?
Тобто від родича з-за кордону нормально отримувати платежі, а від себе - ні?

Значить треба від родича отримувати, а йому просто перераховувати )

А як сплачувати комунальні, наприклад(((( якщо вони ставлять такі заборони(((
Ms. При теле• 17 февраля в 15:13
Ответ длякураГАЛЯ

У вас все змішалося)))
1. Отримувати платежі загалом нормально.
2. Походження коштів від родича має доказувати родич (з нього це, у даному випадку, не вимагається), а отримувач - лише родинний зв´язок.
Коли питання стосується власних коштів, то доказувати їх походження має власник.
3. Якщо родич виступатиме ’прокладкою’, то походження коштів прийдеться доказувати вдвох))))
4. Питання оплати комунальних послуг це не стосується. Це лише щодо міжкарткових переказів та на IBAN між фізособами (фізособа отримувач).
Ніщо не заважає сплачувати за яке-небудь ОСББ чи у Водоканал з картки іноземних Дойчебанку, Сатандер чи інших;)))) Багато хто вже давно так і оплачує..
автор кураГАЛЯ • 17 февраля в 23:22
Ответ дляMs. При теле
У вас все змішалося)))
Щодо прокладки - а хто і як дізнається, що то прокладка?

Родич за кордоном, перерахував мені на укр картку зі своєї закордонної картки. Які до нього будуть претензії? Тим більше, що у родича рахунків в Україні немає