Партизанка• 09 февраля 2025
У мужчины высокое либидо
Как выдержать ????
Партизанка
• 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
Ваша мечта работать, пахать, при этом давать жлобу пополамщику озабоченному?
Кто сказал что он жлоб и пополамщик))))))
ЯяяКакаджамбо• 09 февраля 2025
Ответ дляПартизанка
Я вас розірву на шматки
Та, ось не чудіть. Має ваш мужик ще парочку для розогрєву. Раз такий кроль ненаситний.
ЯяяКакаджамбо• 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
У шизиков кстати высокое либидо
Хотіла написати, бо чоловік тільки но це саме сказав ( він лікар), та вирішила не засмучувати автора.
Партизанка
• 09 февраля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Чому не правильно, правильно. І в мене і в чоловіка теж високе, є потреба часто. Чого б ми не могли зупинитися, я не знаю. Получили задоволеня, обнялись, та заснули.
То може ви давно разом? То тоді це норм, вже знаєте скільки треба. В мене все тільки починається
ЯяяКакаджамбо• 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
та кому он нужен? только автор согласна давать пополамщику вроде него
Ще двум з високим лібідо. Перший етаж чоловічі палати, другий-жіночі))
Партизанка
• 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
мужик, харе тролить
у женщин нет сил и желания на секс после работы
Є, я жінка, багато працюю, ще і в зал можу піти і потім на побачення. Не рівняйте всіх
ЯяяКакаджамбо• 09 февраля 2025
Ответ дляПартизанка
Да, у вас багато веселого попереду)))
Чекаемо наступних тем.
Партизанка
• 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
У шизиков кстати высокое либидо
Ну я теж це знаю, але він норм))) це джек пот
Партизанка
• 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
какие страсти ради жлоба
А чого жлоба? Я не трачу з ним грошей, все на ньому
ЯблокоРаздора• 09 февраля 2025
Ответ дляПартизанка
У мене воно завжди було високим, аде в нього зе вище, ніколи не зустрічала таких чоловіків
це ви скіки разом? через якись час перестане вас так часто хотіти
Партизанка
• 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
а кто он? если с ним вы пашете на работе?
А люблю працювати, бо якщо буду сидіти дома, то виїм мозок ВСІМ
Партизанка
• 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
ой не могу уже читать эти бредни, пардон
фантазии жадного мужика шизофреника лет 30
Мені 41
Анти-анонім• 09 февраля 2025
Ну значить він нічим нормальним не займається, тому одні думки про одне.
А також тільки психічнохворі озабочені сексом.
Партизанка
• 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
А работаете зачем?
Дуже люблю гроші, що в цьому поганого, маю мету, працюю над цим
Партизанка
• 09 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Він працює більше мене.
Партизанка
• 09 февраля 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Я на це сподіваюсь))) що трохи все з часом прийде в норму)))
Анти-анонім• 09 февраля 2025
Ответ дляПартизанка
Він працює більше мене.
А це ваш законний чоловік чи просто співмешканець?
Бо більше подібно на співмешканця. Може використовує вас як повію...
Партизанка
• 09 февраля 2025
Ответ дляnopain
Все таки фантазии мужика, как я и думала.
Мечтающего как карьеристка после работы еще пашет в спортзале чтоб ему нравиться, а потом часами сексуется с ним
Я йому і так подобаюсь, в зал хожу для себе, і то не часто. Його все влаштовує, я жіночка з формами, все Ок. Ну скину 10 кг до літа буду взагалі супер в купальнику
Ответ дляПартизанка
Вы сами читаете темы что пишете?
Зачем любой женщине пахать на работе, потом часами в тренажерке, потом часами ублажать мужика?
Зачем ей такой мужик? отдыхать ей когда?
Эти фантазии чокнутых мужиков где женщина пашет нон стоп и ей ’ничего не надо’ задолбали