Мати тріля• 10 февраля 2025
Дикретні виплати для ФОП
Відкрила ФОП 2 групи 6 лютого, зараз вже 33 тиждень вагітності, але дикрет ще не відкривала, чи будуть якісь допологові виплати?
Мрію про космос• 10 февраля 2025
Так, звісно! Напишіть заяву на ім´я директора фоп! Нехай платить!
ФруктЕщеТот• 10 февраля 2025
Ответ дляМрію про космос
І не забудьте, що за вами зберігається робоче місце на час декретної відпустки! Хай директор фоп про це знає!
Где тут 0?• 10 февраля 2025
Але ви розумієте, що вам потрібно буде податки сплачувати кожен місяць? 1760+800+1600=4160?
Мати тріля
• 10 февраля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Я відкриваю власну кав‘ярню, через це відкрила ФОП
Мати тріля
• 10 февраля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Це знаю, за цей місяць крім ЄСВ нічого сплачувати не повинна, з наступного місяця тільки, поки ще на загальній системі оподаткування, перехід на спрощену з 1 березня
Домовенок Кузя• 10 февраля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Интересно каким вы местом читаете? Автор сама открыла ФОП и сама себе директор.