Кусюче сонечко• 10 февраля 2025
Ви бачили прогноз здорожчання газу та світла
на 20-70% (який сценарій оберуть) у 26р, типу 25й обіцяють не чіпати, але ми всі знаємо чого варті ці обіцянки. Це типу, якщо зараз за двушку світло/вода/опалення/газ/сміття 9000 грн, то може стати 15300?…
Слів нема.
ЛюблюДевчонок• 10 февраля 2025
за двушку світло/вода/опалення/газ/сміття 9000
майните кріпту і водоспади з вікна пускаєте?
100pudov• 10 февраля 2025
В мене девушка 4.500
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Кусюче сонечко
• 10 февраля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Опалення на нулі, що на ціні не відбивається, все на електрообігрівачах, жек ʼпославʼ і сказав, що буде гірше, ну так і є
Кусюче сонечко
• 10 февраля 2025
Ответ для100pudov
В мене девушка 4.500
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Ні, читайте, написала. Це без домофону/інтернету/тб
100pudov• 10 февраля 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Який Жек?
Тепло - це теплоенерго
Манка Я• 10 февраля 2025
Сьогодні про геноцид говорили? Чи то не воно? Країна для багатіїв, які зараз на смертях українців заробляють. Вони будуть тут жити. Хто бенефіціар цього геноциду? Добре було в спитати у кварталівця
Кусюче сонечко
• 10 февраля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Нові методички ботам підвезли?
Я не обізнана в цьому, то ваша ʼтемаʼ, ви, певно, експерт
Триндю-бриндю• 10 февраля 2025
Ответ для100pudov
В мене девушка 4.500
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Звідки у вас ті цифри?
Це вже з кабельним і мобільним/інтернет
Все равно немало, если ориентироваться на соотношение всего цен, зарплат и т.д.
Манка Я• 10 февраля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Нові методички ботам підвезли?
Удалено администрацией...
100pudov• 10 февраля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
2.тис світло, 1200 тепло :(
Кусюче сонечко
• 10 февраля 2025
Ответ для100pudov
Який Жек?
Тепло - це теплоенерго
😏 ми це всі знаємо. Це довга історія, все закінчилося жеком.
Птица Говоруша• 10 февраля 2025
Якась у вас двушка дивна, як наче там табір на 20 людей і розміром з футбольне поле. Сьогодні от платила - 55м, 2 людей - 3400 з інтернетом включно.
Триндю-бриндю• 10 февраля 2025
Ответ для100pudov
2.тис світло, 1200 тепло :(
Угу.. даже если не 9, то повышение с 4500 тоже не порадует.
Брюльтик• 10 февраля 2025
Особлива радість, коли батареї шкварять в +10, ти їх перекрив, а рахунок за опалення приходить на повний цінник. І не ясно кому більше потрібна та економія. А на фоні загального друдому з цінами це капець.
100pudov• 10 февраля 2025
Ответ дляБрюльтик
В нас цілу зиму ледь теплі. Котельня не подає. Все цвіте. Я б краще перекрила :(
Аноним Советчик• 10 февраля 2025
У мене дві двушки у різних містах, в одній 1700-1800 з опаленням ( без води, бо ніхто не живе і світла), там опалення виходить 1100 грн, + газ, + вивіз сміття, в іншій живе троє людей, комуналка максимум 2500 з опаленням. Звідки 9 тисяч, це електродім?
Кусюче сонечко
• 10 февраля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Будинку в квартири різні, якщо у вас так, це не значить, що в мене має бути так само. Чи ви думаєте мені є якийсь сенс брехати? Я кожного разу сама ʼофігєваюʼ від платіжок. Холодний, не утеплений будинок, в угловій взимку 13 гр без доп обігріву
Птица Говоруша• 10 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Возможно дом не принят в эксплуатацию и тогда тариф на э/э для юр лиц
Це 10 грн/кВт. Хоча, якщо порахувати всі тарифи, як юрикам, то да, цілком можливо. Для юросіб по всім позиціям ’космос’.
Кусюче сонечко
• 10 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Ні) це старий ʼофіційноʼ підключений, просто от так. Коли намагалися з теплоенерго питання прояснити, чого постійно батареї холодні-сказали ʼміж намиʼ, що ставляться шайби на підході труби до будинку и вони не дають зайти більшій кількості тепла, якось так. А платимо як за тепло реальне, коротше, якось мутять. І сказали-навіть не намагайтеся розібратися, нічого не вийде🤷🏻♀️
Рожайтретьего• 10 февраля 2025
Ответ дляМанка Я
При чому тут геноцид? Ви цифри у автора бачите, там приблизно 1,5 тисячі (!) кіловат за місяць споживання. Ні фіга собі!
Ответ дляКусюче сонечко
Переезжайте, дальше будет хуже.
Кусюче сонечко
• 10 февраля 2025
Ответ дляБрюльтик
Так, такі перегиби із жарою також не ок. Але краще так, ви знаєте, я із болячок не вилазю, бо коли світло вимикали, то ти ж не вгадаєш, прокидаєшся-дубак, обігрівачі вимкнені і все, температура наступного дня. Графіки ж не відповідали(