Дівчата, хто не так давно народжував в 5 пологовому Києва ? Хочу знову народжувати там,але з іншим лікарем по домовленості,ніж раніше. Але от думаю ,може хто порадить лікаря?
Алена-855a• 12 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
Ахрамєєв. Лікар то сам хороший, нема претензій, все по ділу. Але мені чогось під свідомо так 👌 далось, що перейми не просто так почалися , хоча за два дні до ПДР
Я хочу також хочу домовлятися з лікарем. Планую там народжувати вдруге. Перший раз не знала з ким домовлятися, поїхала на чергову бригаду.
І цей лікар мене в прямому сенсі врятував, мені зробили екс. Тепер з ним і хочу домовлятися. Шутка Андрій Богданович
Ответ дляАлена-855a
Цікаво, я про такого і не чула . Він мабуть не так давно працює там? Зараз на сайт до них зайду
Ответ дляАлена-855a
Ого подивилась,він завідувач пологового відділення ще.. дякую, почитаю ще про нього відгуки 😍
Алена-855a• 13 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
А коли Вам народжувати?
Бо мені теж цікаво тепер, кого Ви виберете
Алена-855a• 13 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
Та ще ранувато,але я постійно готуюсь наперед. Мені пдр на початок травня.а у вас?
У мене кесарево повинно бути десь на початку квітня, але обмінну ще не підписувала. Збираюся на початку березня їхати підписувати обмінну і до лікаря
Алена-855a• 14 февраля 2025
Ответ дляAnna-ae39
Знаю що попель гарно робить кс.
Дякую, але я вже визначилася з лікарем після всього що пережила з першими пологами.
Він мені такий розріз зробив, що його і не видно.