Мелочунь• Изменено 11 февраля в 00:51
Одинокие женщины за 30, которые остались в Украине
Поустраивали свою личную жизнь за последние годы. Уже шестой случай - знакомая пара, айтишники (у меня в круге общения все айтишники) - жена за границей с детьми, он в Украине.
После развода она одинока - занимается деньги, а он уже женится в Украине - от 2 месяцев после развода до максимум полугода. При чем это уже шестой(!) такой случай только среди моих знакомых.
Еще интересно, что им уже за 35-45, и новые жены в этом же возрастном диапазоне и не были замужем до этого. Получается оставшиеся женщины-одиночки поустраивали личную жизнь за счет разводов из-за расстояния.
У вас есть такие знакомые? Что думаете?
жижифреймут• 12 февраля в 01:39
Ответ дляМама Никитки-2
Ну електронний щоденник. Дивно було б в штатах мати паперовий.
І школа в вас дивна.
В друзів дитина в елементарі, після уроків займається додатково з вчителем англійською і + чарлідер.
Друга дитина в мідл там взагалі купа додаткових занять. В хлопчика англійська і математика через день. Бо невстигає.
В сина хайскул. На сайті офіційно - школа працює до 16 години. Можна підійти до будь-якого вчителя. Вчителі ведуть курси для відстаючих англійська/математика/ наука.+ курси для дорослих, хто вивчає англійську.
Про купу додаткових занять, які ведуть ті ж вчителі я взагалі мовчу.
Син ходить до театру- веде вчитель англійської. Плавання- вчитель фізкультури. Підготовка до sat - вчитель геометрії і вчитель англійської.
За 2 роки в мене і в думки не пр йшло зв’язуватись з вчителями. Вам той вчитель Нашо ?
І школа в вас дивна.
Ні, в елементарі немає додаткових занять, гуртків і тп, вони починаються з мідл скул. Спорт і все інше для елементарі-після школи організують самі батьки. Стандартна програма, всіх на автобус і о 15 всі вдома, вчителі теж. Автобус мідл та хай кул приїжджає на годину пізніше, о 16, але вони і починають на годину пізніше. Є в малечі група продовженого дня, але місця там обмежені, хоча і є доплата. В контакті, бо молодша дитина з особливостями поведінки, вчитель часто пише зауваження і мені доводиться відповідати. Таке буває. Так от після 15 мої відповіді навіть не прочитані, бо вони не зобовʼязані)
Бабка-байкерша• 12 февраля в 14:16
Все кто остался уже с новыми женами или любовницами. Мужики сейчас нарасхват,вообще без проблем находят новые отношения