Одна_на_всей_планете• 11 февраля в 16:23

Є шмат землі сг призначення на Закарпатті

Не вдається продати вже досить довгий час. Висить на олх. Може щось порадите?
Не обижаюсь• 11 февраля в 16:25
Яка площа? Здайте в оренду
осень харашо• 11 февраля в 16:26
Яка тут може бути порада? Отже треба знизити ціну, можливо, переписати оголошення, розмістити на ще якихось майданчиках по продажу нерухомого майна
Чучело-Мяучело• 11 февраля в 16:29
Дуже завищена ціна.
Тану на сонці• 11 февраля в 16:40
Ціна за гектар?розорана Чи що там?
Царевна_несушка• 11 февраля в 18:59
За свій шмат земли заламали ціну до небес,то і не продається ,знижуйте..
За квартири на початку війни також цін и були не адекватні,а як солодко співаєте,що ви такі добрі ,