НЛОша• 11 февраля в 19:56
Потрібен репетитор англійської мови. Професійний.
Для вивчення основ, правил, граматики та спілкування.
Дама с заначкой• 11 февраля в 20:00
Можу порадити свого. Займаюсь з нею сама і також вона займається з донькою. Мені дуже подобається. Досвідчена, цікава, приємна. Знаю, що викладає в київському ЗВО. Досвід понад 20 років.
Г@Л@В@ломка• 11 февраля в 20:02
Ваш репетитор сайт, і вибирайте, там багато, відгуки читайте. Можна взяти пробний урок, бо поки свого знайшла, з 2 спілкувалась, не у всіх метод викладання сподобався.
Без комплексів• 11 февраля в 20:17
Из личного опыта-приятная профессиональная девушка-только взрослых берет-быстрый шикарный результат. 050-8706909, была цена 500грн/урок-сейчас-не знаю
Artur-3c92• 12 февраля в 21:00
професійні викладачі є школі Englishdom. заняття індивідуальні. їх сайт:
Херсон це Україна• 13 февраля в 20:26
Можу порадити, але не знаю чи у неї є вільні місця, ми записувалися заздадегідь, так сарафанне радіо працює. Відкрийтеся або імейл напишіть, бо залишати її номер тут не можу.
Ответ дляХерсон це Україна
Здравствуйте, напишите мне пожалуйста вашего преподавателя. Спасибо!
Херсон це Україна• 26 февраля в 19:34
Ответ для1Chall1
Запитала у неї, каже, що у неї черга, зараз багато учнів.
Може, вам хтось порадить. Репетитора хорошого важко знайти і ще дорого.
Ви для дитини шукаєте чи для дорослого? Може, в інстаграм знайдете.