ТихоЯ• 11 февраля 2025
Вхід у ванну кімнату.
Дівчата, є 2 входа , один закладати будемо. Як вважаєте, який краще? Планую перший біля ванни. Але може краще крайній. Гляньте своїм оком. Приблизно наповнення таке як на картинці. Розмір 3,1*1,8м
Результат:
вже голосів:
30 (62.5%)
Біля ванни залишити двері
15 (31.25%)
В кінці залишити
3 (6.25%)
Результати
Бжоли-бандерівці• 11 февраля 2025
Вы главное не сделайте вход в ванную комнату сразу с подъезда 😁 думаю эту квартиру видели уже все)
ТихоЯ
• 11 февраля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Я б поставила стенку и разделила санузел
Якраз там є стіна кладовки, яку знесемо. Тому і 2 входу. Поряд ще є туалет
Скажений гудзик• 11 февраля 2025
Ответ дляТихоЯ
Я б предпочла заходить в санузел не мимо унитаза, а мимо ванной
Акуна_Матата• 11 февраля 2025
Зручніше мати вхід умовно по центру, тобто в вашому випадку біля ванної. А біля стіни закласти.
Ацетилсалициловая кислота• 11 февраля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
В Николаеве?
ТихоЯ
• 11 февраля 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Все, крім ванної, можна переставити.
ТихоЯ
• 11 февраля 2025
Ответ дляШпондєр
Скільки вас людей? Якщо 4 і більше, я б робила другий туалет
Нас 2. Є ще туалет окремо
ТихоЯ
• 11 февраля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Двоє дверей у ванну це дуже зручно!
Та ну, нашо. Зайві витрати на двері і всередині не буде місця для чогось
Свій варік• 11 февраля 2025
Мысленно прокрутите сценарии, когда вы заходите/выходите так и так, вживую там походите, сами поймёте. Может, ещё есть неуказанные нюансы, в коридоре, например, влияющие на удобство. Ещё очень некрасиво, когда из двери виден в первую очередь унитаз, но это вопрос эстетики, а не удобства.
Так, если сходу, то оставлять возле ванны. Переставлять местами и переносить коммуникации тот ещё гемор, здесь оно не нужно, как по мне.
Голова колгоспу• 11 февраля 2025
Не закладывайте второй. Будет изюминка. Сидишь дуешься и не знаешь в какую из дверей ломиться будут.
ТихоЯ
• 11 февраля 2025
Ответ дляСвій варік
З приводу унітаза згодна. Теж ненавиджу цей трон напроти дверей
ТихоЯ
• 11 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
ага. Ізюмінка ще та
Дама с заначкой• 11 февраля 2025
Я коли була маленька, у дядька в селі в хаті був туалет з двума дверми) дуже мені це стрьомно було) але другі двері завжди були зачинені на щеколду.
Нагадали)
Вибачте що не по темі
Нагадали)
Вибачте що не по темі
Топтунша• 14 февраля 2025
Дуже зручно, коли заходиш у ванну, і одразу йдеш до умивальника, а потім, коли помив руки, одразу виходиш собі без перешкод. + заховати унітаз, так точно буде комфортніше)
ТихоЯ
• 16 февраля 2025
Ответ дляТоптунша
Так, ви праві. Думаю, на цьому і зупинемося