ТихоЯ• 11 февраля в 21:47

Вхід у ванну кімнату.

Дівчата, є 2 входа , один закладати будемо. Як вважаєте, який краще? Планую перший біля ванни. Але може краще крайній. Гляньте своїм оком. Приблизно наповнення таке як на картинці. Розмір 3,1*1,8м
Результат:
вже голосів: 48
30 (62.5%) Біля ванни залишити двері
15 (31.25%) В кінці залишити
3 (6.25%) Результати
Скажений гудзик• 11 февраля в 21:50
Я б поставила стенку и разделила санузел
Снегурочко• 11 февраля в 21:53
Це єдиний санузел у будинку?
Бжоли-бандерівці• 11 февраля в 21:55
Вы главное не сделайте вход в ванную комнату сразу с подъезда 😁 думаю эту квартиру видели уже все)
автор ТихоЯ • 11 февраля в 21:56
Ответ дляСкажений гудзик
Якраз там є стіна кладовки, яку знесемо. Тому і 2 входу. Поряд ще є туалет
автор ТихоЯ • 11 февраля в 21:56
Ответ дляСнегурочко
Це єдиний санузел у будинку?
Ні, є туалет ще
Скажений гудзик• 11 февраля в 21:58
Ответ дляТихоЯ
Я б предпочла заходить в санузел не мимо унитаза, а мимо ванной
Акуна_Матата• 11 февраля в 21:59
Зручніше мати вхід умовно по центру, тобто в вашому випадку біля ванної. А біля стіни закласти.
Ацетилсалициловая кислота• 11 февраля в 21:59
Ответ дляБжоли-бандерівці
В Николаеве?
автор ТихоЯ • 11 февраля в 22:00
Ответ дляСкажений гудзик
Все, крім ванної, можна переставити.
автор ТихоЯ • 11 февраля в 22:06
Дівчата, поговоріть зі мною чи що. Бо голосуєте порівно
Шпондєр• 11 февраля в 22:08
Скільки вас людей? Якщо 4 і більше, я б робила другий туалет
автор ТихоЯ • 11 февраля в 22:20
Ответ дляШпондєр
Нас 2. Є ще туалет окремо
Язикувата Хвеська• 11 февраля в 22:21
Двоє дверей у ванну це дуже зручно!
автор ТихоЯ • 11 февраля в 22:22
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Двоє дверей у ванну це дуже зручно!
Та ну, нашо. Зайві витрати на двері і всередині не буде місця для чогось
Свій варік• 11 февраля в 22:26
Мысленно прокрутите сценарии, когда вы заходите/выходите так и так, вживую там походите, сами поймёте. Может, ещё есть неуказанные нюансы, в коридоре, например, влияющие на удобство. Ещё очень некрасиво, когда из двери виден в первую очередь унитаз, но это вопрос эстетики, а не удобства.
Так, если сходу, то оставлять возле ванны. Переставлять местами и переносить коммуникации тот ещё гемор, здесь оно не нужно, как по мне.
Голова колгоспу• 11 февраля в 22:32
Не закладывайте второй. Будет изюминка. Сидишь дуешься и не знаешь в какую из дверей ломиться будут.
Ms. Доброта• 11 февраля в 22:32
2 двери в ванную прямо как у Керри Бредшоу)
автор ТихоЯ • 11 февраля в 22:36
Ответ дляСвій варік
З приводу унітаза згодна. Теж ненавиджу цей трон напроти дверей
автор ТихоЯ • 11 февраля в 22:37
Ответ дляГолова колгоспу
ага. Ізюмінка ще та
Дама с заначкой• 11 февраля в 23:02
Я коли була маленька, у дядька в селі в хаті був туалет з двума дверми) дуже мені це стрьомно було) але другі двері завжди були зачинені на щеколду.
Нагадали)
Вибачте що не по темі
Бжоли-бандерівці• 11 февраля в 23:45
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
В Николаеве?
Да
Топтунша• 14 февраля в 19:43
Дуже зручно, коли заходиш у ванну, і одразу йдеш до умивальника, а потім, коли помив руки, одразу виходиш собі без перешкод. + заховати унітаз, так точно буде комфортніше)
автор ТихоЯ • 16 февраля в 09:58
Ответ дляТоптунша
Так, ви праві. Думаю, на цьому і зупинемося