Бандитка Сью• 11 февраля в 21:56
Хто купував такий гель для прання
Дівчата, можливо хтось побував такий гель для прання? Як він? Чи не варто викидати гроші? Дякую за відповіді
Якщо не цей може інший порадите гарний, бо щось аріель вже коштує дуже дорого
Непереможна• 11 февраля в 22:06
За 2 литра 400 грн?
Какой бред
Беру или Галакс, или Вош энд Фри - 4 литра получаются +- 200 грн
На сегодняшний день лучшие
Отстирывали то, что ариели, персилы не взяли даже при 5 кратной стирке
Какой бред
На сегодняшний день лучшие
Виправлялочка• 11 февраля в 22:47
Аріель по акції в таку ж ціну буде.
Дешевше Домол.
Але він не все відпирає добре. Як варіант, 4 рази прати Домолом, один раз Аріелем.
Перволь ще більш -менш (класичний для чорного).
Дешевше Домол.
Ловлю капці• 11 февраля в 23:22
Якщо шукаєте для чорних, купіть перволь. Але шукайте, щоб рідина була біла, а не фіолетова