Хата на мати• Изменено вчера в 20:46
Знову Італія і знову покупки - брати чи ні
Дівчата, комплект з джинсами і рубахою взяла!
Тепер нова історія. В Yamamay надибала купальничок. От думаю брати чи ні )
P.s. я віддихнула, депіляцію зробила - все щоб тільки вам сподобатися 😜😘
Капитошечка• сегодня в 10:51
Ответ дляМедсестричка
Какой крем посоветуете?
У меня нежная кожа и очень жёсткие волосы, мне только один подошёл хорошо
Ні грама• 2 часа назад
Ответ дляХата на мати
О! Ви перша з такою новиною. Зазвичай тут мені пишуть, що я коротконога😂
У вас классная фигура! Покажите вашу предыдущую тему с обновками
Свезло так свезло• 1 час назад
Ответ дляХата на мати
Ту дама пише, що мені 50+))
Я не буду відпиратися)
Так. У мене 4 силові на тиждень
Я не буду відпиратися)
Так. У мене 4 силові на тиждень
Королева
я тільки 2 встигаю. І немає такого супер тіла
Свезло так свезло• 1 час назад
Ответ дляКрижана бурулька
Я свою не виставляла. А це не може бути лице 40 річної жінки
Чому?
у всіх по різному
Свезло так свезло• 1 час назад
Ответ дляПффф 100%
Не пойму, это что-то с психикой у женщин в 40+, что они начинают такое вытворять, полуголые фотки выставлять, и считать что выглядят на 18. У вас нормальная фигура женщины, не красотки, не фитоняши, просто женщины, на свой возраст, которая себя не запустила, но и не особо вложилась.
Жаба
Столічна штучка• 26 минут назад
Ответ дляЧижик Пижик
Я не видела что был за комлект с джинсами, но вы та девушка что автору с этими примитивными сниданками с бубликами пытались вправить мозги???
Так, це саме ця дивна особа, що ганяється за худнучою порадницею і у всі теми тулить свої фото незрозуміло з якою метою.