Екатерина27• 11 февраля 2025

Зе просто гениальный стратег (нит)

Интересно, ему кто-то уже сказал, что он просто вставляет нож в спину уже служащим военным???
coch100• 11 февраля 2025
Обещать, не значит жениться.
Елена1265• 11 февраля 2025
О, вот это отличная мотивация. Но не верю. Потом окажется, согласно нашему законодательству, что они уже военнообязанные и после службы за контрактом их можно мобилизовать и без контракта. (Типа тех, кто отслужил в армии и кому 23)
Нет веры нашему государству, никто их не отпустит, сейчас их главное заманить
kuskus• 11 февраля 2025
Це не Зе стратег, це шантаж від спонсорів
Natal_ka91• 11 февраля 2025
Головне - набрати м´ясо. Та й хто сильно виїде - шанс вижити на 0 на протязі року 5-7%, десь в новинах недавно бачила
SantaMonika• 11 февраля 2025
Так їм обіцяють стільки всього, мільйон, безкоштовні проїзди, комуналку, стоматологію, іпотеку, навчання. Хто з таким соціальним забезпеченням їде за кордон?
Щось не сходиться 😐
lus_so• 11 февраля 2025
Він не знає нічого про мораль, це не його. Хтось придумав, він підмахнув і чекає аплодисментів.
Natal_ka91• 11 февраля 2025
Чисто по-людськи - чим хлопці старшого віку гірші? Риторичне питання якщо шо...
SantaMonika• 11 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Ну тут ще питання, як будуть відноситись до таких призовників старші. І куди будуть посилати
Sova splushka• 11 февраля 2025
На початку війни обіцяли ФОПам, що буде податок 2% до кінця війни, і ще рік після її завершення, і ЄСВ можна не платити.
І що зараз?
І це лише один з величезної купи прикладів, де влада щось обіцяє, а потім дуля з маком.
Так що ніхто їх потім не випустить.
spart-5037• 11 февраля 2025
Ответ дляSantaMonika
Ну как куда ? Туда, после чего уже не нужно будет ничего платить
frumoasa17• 11 февраля 2025
Якщо це таки дійсно запрацює, то уявляю булінг від старших.
iroman• 11 февраля 2025
Тонкий намёк, что границы для мужчин будут закрыты ещё долго.
spart-5037• 11 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
І що зараз?
Так що ніхто їх потім не випустить.
Обещали и шашлыки и тарифы не поднимать иииии...много всего )))
SantaMonika• 11 февраля 2025
Ответ дляspart-5037
Це дуже жорсткий поділ, це буде мати наслідки
zajka12• 11 февраля 2025
На початку війни обіцяли всім 100платить, через пару місяців вже далеко не всім, премію 30лишили тільки тим хто на 0 і поліції. З шулєрами в такі ігри краще не гратися.
Sova splushka• 11 февраля 2025
Ответ дляspart-5037
Та я просто замахаюсь все перераховувати, і розміру посту не вистачило б.
Так що зупинилася на одному прикладі.
Обіцянки-цяцянки, вже давно нічому такому не вірю.
spart-5037• 11 февраля 2025
Ответ дляSantaMonika
Для кого ? Они всех детей своих вывезли. Страну прое...ли...сами свалят как только поймут, что уже пора...
А последствия это все останется простым людям...и как будут жить семьи, в которых погиб мужчина, понимая, что - за что ????
SantaMonika• 11 февраля 2025
Ответ дляspart-5037
Для тих, хто підпише і піде. Це дуже сильно смердить ще одним розколом
bdgoli• 11 февраля 2025
Людям, идущим на смерть, можно обещать все, что угодно
Star39• 11 февраля 2025
Подписавшие и будут первыми кандидатами на ноль. Не верю, что хоть кто-то продержится год. Если только в тылу по блату
Мимо_шла• 11 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
І що зараз?
Так що ніхто їх потім не випустить.
А ещё обещали,что коммунальные не будут поднимать до окончания войны и 6 месяцев после.
И ЕСВ можно было не платить до конца войны и 6 месяцев после
И ещё кучу всего
Svetlana-7070• 11 февраля 2025
Ответ дляStar39
Новий привід для корупції
princess of wonderland• 11 февраля 2025
Ну да, квест же не отслужить по контракту, а живым остаться . Написано так, вроде надо учебу пройти, а не на войну идти-красиво и мотивирующе
begovelik• 11 февраля 2025
Зе - лузер, просрал все, что только можно, когда его уже смоют в унитаз?
lilu502• 11 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Дай Боже, щоб від країни й від нас щось лишилося до того моменту. Тепер хер його здихаєшся. Оце обрали так обрали. Пизд@ць просто
Color never seen before• 11 февраля 2025
Такое впечатление что дальше 1го года у нашего правительства плана нет и чем платить они и не думают. Разве что инфляция будет такая что на эти миллионы в магазин раз-два сходить
Павела• 11 февраля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ось, сьогодні побачила. Це ще одна несправедливість, яка ділить людей.
Natal_ka91• 11 февраля 2025
Ответ дляПавела
Ну наче пишуть, що тим хто прийшов до 25, теж мільйон виділять
natlem• 11 февраля 2025
А хіба зараз можна піти з армії, бо ’контракт закінчився’? Хіба їх автоматом не пролонгують до ’закінчення війни’? То як можна за рік їхати за кордон, якщо ти на службі і тебе ніхто не відпускав?
Sova splushka• 11 февраля 2025
Ответ дляПавела
І це один поділ для ’розділяй та владарюй’.
Адже автор цього посту направляє свій гнів не на реальних винуватців ситуації.
Ось так це і працює.