НЛОша• 28 января 2025

Посилка для військового

Дівчата,у кого хлопці на передовій (не офіційні чоловіки), ви як часто надсилаєте посилки своїм коханим:їжу,щось саме необхідне і т.д? я своєму пару раз відправляла,він не хотів,типу не трать на мене гроші і т.д . Як ви вважаєте,чи правильна його позиція і чому він так говорить?
ВЫВсеВрете• 28 января 2025
Бо не вважає ваші стосунки чимось важливим і вас теж.

В іншому разі ваша підтримка і увага мала би для нього цінність і була важливою
Я тут Живу• 28 января 2025
Я теж лише пару раз відправляла і те саме чула.. думаю, що у будь якому випадку їм це приємно і треба робити частіше
Николай-b526• 28 января 2025
шо человеку, шо собаке приятно внимание, независимо от штампа в паспорте....
Ms. Любмая жена• 28 января 2025
Мой муж тоже говорит не трать деньги, ещё и пересылка дорогая. Но потом рад тому, что передала. А я говорю мне приятно сделать для него что то.
Хоть там и кормят не плохо. Всё равно хочется чем то побалоаать и разнообразить рацион
Леопардові панчохи• 28 января 2025
це нормальна вихована реакція - ’не треба’
Ms. Любмая жена• 28 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете

Вы психологиня?
ВЫВсеВрете• 28 января 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Вы психологиня?
А це є обов´язковою умовою?
Николай-b526• 28 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете

написал бы ’пришли отбивных, дорогая!’???)))
Ms. Любмая жена• 28 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
А це є обов´язковою умовою?
Просто хочу понять если не психолог, то займитесь своей жизнью, что то подсказывает, что у вас в личной жизни недостаток внимания
ВЫВсеВрете• 28 января 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Ваше чувство вас подводит
автор НЛОша • 28 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете

вважаєте було би краще,якщо він говорив:надсилай мені щось кожного місяця?)
ВЫВсеВрете• 28 января 2025
Ответ дляНиколай-b526
Тоді будь яка річ відправлена від близької людини була би для нього приємністю і важливою
Ms. Любмая жена• 28 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Ваше чувство вас подводит
Судя по реакции на ваш комент, нет.
Просто зачем писать человеку свою недолугу думку
Николай-b526• 28 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
ну так что .. ему расплыться в комплиментах?, как он соскучился по чистым носкам и сладким вафлям????
Телепузик• 28 января 2025
Ежемесячно стабильно
Не всегда что-то необходимое
Вот сейчас свечку отправила в виде кремля и вкусняшек
😌
Пусть мотивирует его горящий кремль))))
Білка в колесі• 28 января 2025
запросіть його до теми і ми спитаємо, чому він так говорить
ВЫВсеВрете• 28 января 2025
Ответ дляНиколай-b526
Важливо в цій ситуації не прохання щось відправити.
А його реакція на подію.
Тут автор нічого не сказала про це. Тобто для нього значимості це не має.
Я не кажу, що він має просити щось.
Я кажу про цінність і його реакцію на дії автора.
Судячи з історії її немає

Автор не описала його реакцію після отримання
Шалена невинність• 28 января 2025
Мій офіційний чоловік просить надсилати за необхідності щось конкретне. Їжі і смаколиків у нього більш ніж достатньо, роздають місцевим, щоб не зіпсувалось.
автор НЛОша • 28 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
у нього є від мене підвіска і якщо уважно читала,я пару раз відправляла посилку
Білка в колесі• 28 января 2025
Ответ дляШалена невинність
я свого попитала, чи надіслати консервацію (моя мама понакручувала влітку), то він каже, що ті баночки їм вже нікуди ставити.
автор НЛОша • 28 января 2025
Ответ дляБілка в колесі
щоб я не витрачала гроші) і у них все є,як він говорить
Телепузик• 28 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
А його реакція на подію.
Я не кажу, що він має просити щось.
Судячи з історії її немає

Да большинство мужчин плохо умеют принимать заботу в материальном проявлении)
ВЫВсеВрете• 28 января 2025
Ответ дляТелепузик
Ну вона ж знає його близько.
Я маю на увазі, що тут важливо розуміння наскільки для нього це важливо.

Немає значення чи потрібно йому це було і чи просив він.
Якщо для нього це дає силу і підтримку, то чому не відрравляти?

Тут тільки автор має розуміти відношення і його ставлення
Українська зірочка• 28 января 2025
Ответ дляНиколай-b526
Как раз такое и просят прислать. Отправляла по запросу: голубцы (которые он вообще дома не ел), фаршированный перец, отбивные, котлеты. Понятно, что всё замороженное и в виде полуфабриката, доготавливали там сами.
Печенья, кексы, пироги то вообще молчу) хочется им домашнего, хотя и кормят, и сами готовят ещё иногда
Мрії у вирії• 28 января 2025
Останній раз відправляла в лікарню посилку.
П´ять разів перепитувала- що ще треба, а може те, може це..
А потім вже написав, що кормлять хреновенько..ну блін
Тепер сама буду вирішувати
автор НЛОша • 28 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
А його реакція на подію.
Я не кажу, що він має просити щось.
Судячи з історії її немає

якщо вам цікаво,можу дописати! Він був дуже задоволенийбуло приємно,за підвіску у нього взагалі окрема подяка, постійно носить.
автор НЛОша • 28 января 2025
Ответ дляШалена невинність
мій в такому місці,що магазинів немає, найближче місто не так давно окупували(
ВЫВсеВрете• 28 января 2025
Ответ дляНЛОша
Тоді відправляйте звісно посилки по можливості.
Навіть якщо нічого не просить і нічого не потрібно.
Тоді і питань не має у вас ніяких виникати
автор НЛОша • 28 января 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
я коли запитую,що конкретно потрібно,щоб що не потрібне не відправляти, а т е що дійсно потрібно відправити,він все:не витрачай кошти.От і відправляла на свій розсуд
Где тут 0?• 28 января 2025
’Коханий хочу передати тобі посилку через тиждень. Зможеш забрати?’ Раз в місяць буде достатньо від вас. Конкретики можете не питати. Питайте дружин, що в посилки пакують