Екопасти для дому• 12 февраля 2025

Що відбувається біля ВР?

Телеграм-канали публікують фото, де біля ВР стоять автозаки. У кого які припущення?
P.S. пост не для "зради", а для того, щоб трішки себе заспокоїти) Може, нічого критичного і не відбувається.
Mrs.Ochmonek• 12 февраля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Так може його і потерли, бо ви забрехалися?
Чи може ви якісь доводи маєте у підтвердження своїх слів, а?
Я не порушила ні правил форуму, ні правил ввічливості до опонентів)
Я надала свою інтерпретацію поїздки Порошенка на ’важливі зустрічі за кордоном ’.
Ви вважаєте, що це для користі (якої, цікаво), а я - що все нові звинувачення по його справі змушують Порошенка тікати і прикриватися ’ переслідуваннями опозиції’, як він постійно бреше. От і вся історія
Не чіпай - вб ю• 12 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
О, то проживання ПП вже перетворилося на поїздку?)
Треба ж, як швидко брехушки в стані засовювати коректну інформацію
автор Екопасти для дому • 12 февраля 2025
Ответ дляOl-a
Автозак- автомобиль для перевозки заключённых. Они разные бывают, но на фото, которые форсят, стоящие впереди автобусов машины больше напоминают бусы спецслужб.
Дякую за роз´яснення. Лізла в Гугл, але наші українські автозаки з символікою, зі спецмаркуванням. А тут просто білі. Може, спеціальні якісь
Mrs.Ochmonek• 12 февраля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Це ж треба як брехушки ржуть самі з себе )
Я ніде не писала про проживання, а про тікання.
Не чіпай - вб ю• 12 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Досить вже ваших жалюгідних побрехеньок

Не проживає, а лише тимчасово тікає. Ну ладно, не тікає, а тимчасово виїздить.
Ну добре, не тимчасово виїздить, а мандрує або їздить в справах..

Вже не знаєте що ще збрехати
Mrs.Ochmonek• 12 февраля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Досить вже ваших жалюгідних побрехеньок

Вже не знаєте що ще збрехати
Насправді, якщо б вам дійсно не подобалися побрехеньки, то ви б не пристали до секти найбрехливішого лідора сучасності))
Не чіпай - вб ю• 12 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ой, дивлюся ви вже активізувалися в темі про держзраду проти ПП.
То що ж таке, виходить, ПП таки в Україні?) І навіть ніде не їздить? Ой як невдобно вийшло для вас.
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я визнаю : пропустила момент, що після молитовних сніданків він не поїхав одразу Мюнхен, а заїхав в Україну. А тут і ДБР спрацювало.
Це той випадок, коли я рада, що помилилася щодо втечі. Не встиг)
Але це і не ’ніде не їздить’, як ви кажете.
Не чіпай - вб ю• 13 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
І я і не казала, що він ніде не їздить

Він не може ніде не їздити, бо то його робота.

Я казала що ви нахабно брешете, що він не живе в Україні, бо більшу частину часу він перебуває саме тут.

То де ж ПП був до молитовного сніданку, розкажіть нам?
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
І я і не казала, що він ніде не їздить

Перечитайте свій попередній коментар з питанням - ствердженням про ніде не їздить.

А от я ніде не написала, що він не живе в Україні. А написала, що втік. Не колись давно. А саме зараз. Як раз на той сніданок, потім в Лондон. Потім на Мюнхен збирався . І про те, що справа обросла новими доказами як раз заговорили два тижні тому, то поїздка на сніданок і виглядала як ’заручитися підтримкою себе у випадку арешту’, і якщо що - залишитися, перечекати. Ви б це знали, якби користувалися не лише джерелами від ПОП.
Не чіпай - вб ю• 13 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek

Тимчасово втік, ага

Боже, навчи людей нарешті користуватися розумом..
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Тимчасово втік, ага

Для себе попросіть )!
В будь-якому випадку, я задоволена буду, якщо вкрадені мільярди перейдуть до ЗСУ. А ви захищайте і далі крадунів, які прикриваються словом ’ олігарх’, щоб краще звучало
Не чіпай - вб ю• 13 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Для себе попросіть )!
Номер із ’втік’ не проканав, треба спробувати по міл´ярдах пройтися

А аналогічних питань до Зе у вас немає? Краде саме ПП навіть зараз?)
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю

Повна назва номеру ’недовтік’