Фрикаделька• 11 января в 16:25

Запретят ли в Украине УПЦ?

Большинство людей ждут когда запретят УПЦ. Но пока почему то не запретили. Запретят ли в Украине УПЦ?

1) Запретят УПЦ
2) УПЦ оставят, но связи с Россией не будет(будет связь с всу)
3 Свой ответ

В реестре нет упоминания и букв мп. Храмы забрали под ПЦУ и служат на украинском языке. Но многие храмы и монастыри еще не забрали и оставляют, как будто все нормально???? Это нормально что УПЦ служиться?

Когда же наконец закроют все храмы УПЦ????
Результат:
вже голосів: 29
15 (51.72%) 2) УПЦ оставят
9 (31.03%) 1) Запретят УПЦ
5 (17.24%) 3) Свой ответ
Тішуся неперетішуся• 11 января в 16:25
Я думаю не запретят
Ухахайкина• 11 января в 16:26
Пофіг
Домашка• 11 января в 16:27
Пох
Залізна тьотя• 11 января в 16:29
Вроде, уже в августе запретили
Иванка Бур• 11 января в 16:29
Будь моя воля,то страна бы вообще веру поменяла
автор Фрикаделька • 11 января в 16:31
Ответ дляЗалізна тьотя
Вроде, уже в августе запретили
Запретили УПЦ МП, но УПЦ не запретили. Отобрали только 1н храм. Все остальные 3-10ть служат также. Почему-то так????
Потому что УПЦ без приставки МП, что ли????
Шотуткоїться?• 11 января в 16:31
Ответ дляФрикаделька
Вас это больше всего волнует в сегодняшних реалиях?
аромат Жука• 11 января в 16:32
Проституцію ж не заборонили, а це те саме
Слоник-тоник• 11 января в 16:33
Ответ дляФрикаделька
Это моя церква.
Не нравится?
чемодан вокзал рассия
или европа
откуда ты там пишешь, сатанюга
Слоник-тоник• 11 января в 16:35
Ответ дляШотуткоїться?
Автор сатанист какой то.
Атеистам нет дела до христиан.
Так что это именно какой-то сектант оккультист беснуется.

Хожу, молюсь, ставлю свечки за 4 грн. (аж!)
Кому не нравится? Езжайте в страны востока и там читайте им лекции о запрете религии и храмов 🤷
Слоник-тоник• 11 января в 16:36
Ответ дляаромат Жука
Та хай праст уже легализуют, они все равно были во все века, а так хоть налоги в бюджет будут, на те же пенсии и пособия.
Покорительная• 11 января в 16:36
Вообще пофиг.
когдадеЦкие• 11 января в 16:36
Я б залишала. але під ретельним контролем тих собачих попів - які вони служби ведуть за що агітують
Слоник-тоник• 11 января в 16:40
Ответ длякогдадеЦкие
Уже скрізь богослужіння в УПЦ укр.мовою і навіть молитви ламіновані українською і моляться за ЗСУ в тому числі.
Тому тема автора - вброс гімна на вентилятор.

В нас купа інших реальних проблем.
На жаль, новини не радують і розумієш що рік буде складним :(
Дадосвидания• 11 января в 16:41
Ответ дляИванка Бур
иудаизм?
Слоник-тоник• 11 января в 16:44
Ніхто (ніхто) не має права відбирати в нас волю, віру чи надію.
Вночі над будинками в нас дрони летали, серце хололо, діти кричали.
Я молилась, читала псалом 90, дрона наші вигнали, усі живі.
Чи допомогла моя молитва? я не знаю.
Але це моя опора і я її відстоюватиму теж.
Нехай це буде мій антистрес (для тих хто не розуміє).
Моя віра це частина мене, як любов до країни чи до когось. Я не збираюсь від цього відмовлятись. Ні.
когдадеЦкие• 11 января в 16:47
Ответ дляСлоник-тоник

В нас купа інших реальних проблем.
На жаль, це взагалі не гарантія того, що попи дійсно проукраїнські. Затихарилися на якийсь час та й по всьому.
Тому все одно контролювати треба і постійно. Те гівно рано чи пізно себе проявить.
Слоник-тоник• 11 января в 16:47
До речі щовечора запалюю на підвіконні свічку і читаю Акафіст Богородиці ’Пом´якшення злих сердець’.
Бо гадаю, що усі війни, конфлікти це в першу чергу наслідок того, що багато зла в людях накопичилось.
Слоник-тоник• 11 января в 16:51
Ответ длякогдадеЦкие
Була на богослужіннях, жодного разу не чула якоїсь пропаганди. Максимум це щось на кшталт: будьмо сильними, браття сестри у цей важкий час. Любіть дітей та одне одного.
Один раз чула як батюшка читав типа лекцію щодо подружньої вірності, що зраджувати недобре.
Ну я звісно не кожну службу відвідую, деколи.
Бо особисто себе вважаю поганою людиною, багато грішила у житті.
Иванка Бур• 11 января в 16:52
Ответ дляДадосвидания
иудаизм?
Почему бы и нет, Иисус тоже еврей
автор Фрикаделька • 11 января в 16:53
Ответ дляСлоник-тоник

В нас купа інших реальних проблем.
На украинском ПЦУ.
На русском УПЦ.
На 1 церкву ПЦУ украинську приходиться 3 церкви УПЦ русских
когдадеЦкие• 11 января в 16:53
Ответ дляСлоник-тоник
Тобто ви ніколи не чули, що в УПЦ розповідали під час війни що укр народ має змиртися і прийняти руку старшого брата свого, великої расеюшки?
про те, що саме Україна винна у вбвствах братів своїх на Донбасі і саме тому має тепер здатися смірєнно росії?)
Свекруня• 11 января в 16:54
А якже вони служать без підпорядкування мп? Це ж вони тепер розкольники виходить?🫣
когдадеЦкие• 11 января в 16:54
Ответ дляСлоник-тоник
Чи допомогла моя молитва? я не знаю.
І для цього вам потрібно молитися саме УПЦ?
Король дивана• 11 января в 16:54
11 областей України платить за електроенергію росіянам, бо власники росіяни.
Чому це нікого не хвилює?
Ботам муляє церква?
когдадеЦкие• 11 января в 16:55
Ответ дляКороль дивана
Чому це нікого не хвилює?
Ботам муляє церква?
Власниками чого саме є росіяни?
Король дивана• 11 января в 16:56
Ответ длякогдадеЦкие
Власниками чого саме є росіяни?
Обл енерго. А отже гроші йдуть у їх кишені.
когдадеЦкие• 11 января в 16:57
Ответ дляКороль дивана
Які ж це саме обленерго, що належать росіянам? Назви будь ласка
Король дивана• 11 января в 16:57
Ответ длякогдадеЦкие
Гугл в поміч
Слоник-тоник• 11 января в 16:59
Ответ дляИванка Бур
Почему бы и нет, Иисус тоже еврей
Згідно Біблії, іудеї зрадили Христа, віддали Його на мученицьку смерть, хоча навіть римлянин Пілат пропонував їм дати йому волю, але вони обрали Варраву.
Іудеї вірили що можна грішити, а хтось інший буде вбитий за їх гріхи і очистить їх від зла. Але це не так. Кожен з людей спокутує свої гріхи особисто.
І що стосується християнства, то тут каяття, щире, навіть важливіше за молитви тощо.
Каятись та намагатись позбавитись гріхів важливіше за похід до церкви чи суто молитви.