Чорнобаївка• 12 февраля в 16:10
Як закрити ФОП 2 група
Планую закривати в кінці березня.
Як правильно закрити,скажіть будь ласка?
Тобто якщо я до кінця березня про працюю то мені за цей місяць треба буде сплатити податки до 20 квітня?
Чорнобаївка
• 12 февраля в 16:25
Ответ дляMs. Анонимная
Вхід рубль, вихід два
Закрити набагато важче ніж відкрити
Ого,не лякайте мене...
іронічна антитеза• 12 февраля в 18:25
если в конце марта закроетесь, то конечно нужно подать декларацию за 1 квартал ( она же будет ликвидационная) и оплатить сумму налогов: ЕСВ (если вы плательщик) и единый налог, никто вам не мешает все оплатить в марте