вентиляторная• 12 февраля в 16:33

Прогестерон 1.45

Підкажіть будь ласка чи при низькому прогестероні 1.45 назначають дуфастон? Нічого не турбує, цикл регулярний, але не можу завагітніти. В червні була замерша вагітніть, робили вакуумний аборт, і не можу завагітніти. дитина є 11 років). Прогестерон здавала на 19 день МЦ. Лікар назначив дуфастон по 2 таблетки з 11 по 25 день МЦ. А це вже завтра. Ось і вагаюсь. Можливо хтось підкаже
дякую аж підскакую• 12 февраля в 16:39
Скажу вам больше, иногда и при нормальном +- прогестероне назначают дюфастон, в контексте планирования беременности

У меня нормально все с гормонами, но цикл 31 день, тоже принимаю дюфастон, он корректирует цикл мне до 28 дней
дякую аж підскакую• 12 февраля в 16:40
Но тут бы вам проконсультироваться с другим гинекологом, если вы своему не доверяете

Не этот форум
автор вентиляторная • 12 февраля в 16:42
Ответ длядякую аж підскакую

Не этот форум
Другой сказал что низкий, но это не проблема для беременности
Бавовнятий Пупс• 12 февраля в 16:42
який у вас цикл? скільки днів?
Бавовнятий Пупс• 12 февраля в 16:45
якщо у дівчини, яка планує вагітність, овуляція відбувається після 14 дня МЦ (наприклад на 17, 18 день) то отримавши прогестерон раніше, організм жінки буде сприймати те, що овуляція вже відбулась, отже природня овуляція буде подавлена і таким чином не відбудеться. Відповідно не відбудеться настання вагітності.

Тож прогестерон блокує природню овуляцію.
Прогестерона не має бути в організмі жінки до овуляції! Ні для росту фолікула, ні для самої овуляції він не потрібен.
Якщо у Вас, Вашої подруги, куми…настала вагітність на фоні прийому Дуфастон, то це означає тільки одне, що овуляція відбулась ще до початку прийому препарату.
Якщо у Вас пізня овуляція і відбувається вона, наприклад на 16 день МЦ і більше, то Ви хоч рік приймайте Дуфастон - вагітність не настане!
Тому, дівчата не марнуйте час. Якщо у Вас нерегулярний цикл, непліддя, ановуляторні цикли, шукайте причину чому саме не відбувається овуляція.
дякую аж підскакую• 12 февраля в 16:45
Ответ длявентиляторная
Ищите того, кому будете доверять. И это не советчицы тут.
Если он прописывает прогестерон, значит у него есть опыт в такой схеме лечения, которая приводит к беременности

Если другой врач, говорит не помеха, значит у него другой опыт, где и с низким прогестероном бывают случаи. Тут вам нужно определиться, с каким доктором вы готовы пойти планировать беременность
автор вентиляторная • 12 февраля в 16:46
Ответ дляБавовнятий Пупс
який у вас цикл? скільки днів?
Після аборту по різному 30 днів був, а тепер 34
Бавовнятий Пупс• 12 февраля в 16:48
Ответ длявентиляторная
відслідковуйте овуляцію і тоді вже приймайте препарат
автор вентиляторная • 12 февраля в 16:54
Ответ длядякую аж підскакую

Если бы был такой доктор
Зам. зав. Анонима• 12 февраля в 16:54
Ответ дляБавовнятий Пупс

У вас дуже прогресивна думка! В мене до вас питання по ановуляціі: які можуть бути причини, що в кожному циклі великі фолікулярні кісти? Так тривало протягом двох років, потім почала приймати КОК, бо відповіді не знайшла….
дякую аж підскакую• 12 февраля в 16:54
Ответ длявентиляторная
Если бы был такой доктор
Ищите своего и найдете)

Я посетила 8 оепродуктологов, прежде чем найти своего)
Магиня• 12 февраля в 17:14
Низкий прогестерон это , как следствие, что беременность не наступила. Попробуйте для начала отследить овуляцию по УЗИ, сдайте ТТГ и пролактин, мужу спермограмму, за 11 лет много чего могло поменяться. Прием прогестерона, для наступления беременности не поможет, а вот при ее наступлении, если будет низкий, тогда возможно поможет сохранить
Кавуся• 12 февраля в 18:23
Ответ длявентиляторная
Дюфастон вам не нужен, глупое назначение, а низкий прогестерон говорит о том, что в цикле, в котором обследовались, не было овуляции. Сколько вам лет, вы по бесплодию обследованы, как? Базальную температуру измеряет, что там? Вы б сменили врача
автор вентиляторная • 12 февраля в 19:57
Ответ дляКавуся
Мне 37. УЗИ , анализы сдавала. У меня ещё очень пониженный феритин и д3.
Из Кукуева я• 12 февраля в 20:34
У меня была такая ситуация. Но прогестерон нужно принимать с 7 дня после овуляции. Цикл тоже был постоянный 28 дней, только оказалось, что овуляция на 24. И четырёх дней не хватает для беременности. Забеременела, когда вторая фаза стала 9 дней. Но нужно отследить овуляцию по узи и тогда уже порогестерон. Тоже замершая была. Я бы меняла гинеколога в вашем случае
автор вентиляторная • 12 февраля в 20:58
Ответ дляИз Кукуева я
Спасибо большое
Бавовнятий Пупс• 13 февраля в 11:10
Ответ дляЗам. зав. Анонима
відсутність овуляції може бути через високий пролактин, як варіант. а взагалі то КОК ’не лікують’ нічого. на КОК у вас був штучний цикл, кок якраз і блокують овуляцію. можу дати контакти ендокринолога, яка якраз шукає причину, а не маскує наслідки
Грушки-яблочки• 11 марта в 18:49
Ответ длявентиляторная
Це сама перша проблема для вагітності. Без достатнього прогестерону вагітність не настає: по перше, слизова не належної якості, плідне яйце погано прикріплюється. Або прикріплюється, та не вистачає для подальшого розвитку - настає завмирання, відторгнення тощо.
Єдине, що сама норма прогестерону - поняття розтяжиме. Іноді для жінки з начебто низьким за цифрами прогестерону може бути нормою і все функціонувати. Іноді з нормальними цифрами всі ознаки недостатності.
Грушки-яблочки• 11 марта в 19:01
Ответ длявентиляторная
Спасибо большое
До речі, мені приблизно так, як і той пані лікували: лікарка саме спеціалізувалася на цьому, а не просто звичайний гінеколог з кабінету. Обов´язково було УЗД, на якому відслідковували овуляцію. В мене овуляції були на 15-16 день, а сам цикл - 24 дня. Завдяки дуфастону і завагітніла. Тобто прихожу на УЗД, лікарка дивитися, чи була овуляція, дивиться на стан ендометрію. Іноді вона казала приймати по 1 табл, іноді по 2. І головне: приймати до настання місячних. Бо якщо ви будете припиняти пити на, скажімо, 24 день циклу, то вагітність з великою вірогідністю не настане через відміну прогестерону. Яким було моє здивування, що навіть не всі гінекологи це враховують

П.с. лікарка приймала і робила УЗД. А не окремо УЗД і тоді тягнешся до лікарки
Грушки-яблочки• 11 марта в 19:04
Ответ дляЗам. зав. Анонима
І вам нічим не зарадили? Шукайте іншого лікаря. Чи у вас не було мети вагітнити?
Зам. зав. Анонима• 11 марта в 19:33
Ответ дляГрушки-яблочки
Ні, нічим. Жоден з лікарів, навіть у НІІ.