Доль Чекомбана• 12 февраля в 18:34
Інсульт і видалення тромба
Людині зробили тромболізіс, він свій ефект дав, але тромб, каже лікар, великий. Препарат його не може розчинити.
То тепер треба механічну тромбектомію шукати де зробити. Хто має такий досвід, що робили? Пацієнт в лікарні невеликого міста, там не роблять,лише в облцентрі.
Доль Чекомбана
• 13 февраля в 00:31
Ответ дляДаха-сваха
Де тромб?
’Ознаки гострої ішемії в лівій півкулі в басейні СМА. Церебральна мікроангіопатія. Кортикальна атрофія II ст’
Висновок сьогоднішнього КТ, зараз третя доба пішла.