Пише Телеграф.
Америка більше не зацікавлена в гарантуванні української та європейської безпеки, – The Telegraph.
▪️Якщо Україна втримає Київ, Харків, Одесу, Херсон і Дніпро, залишиться вільною та стане процвітаючою, тоді можна буде сказати, що український народ переміг.
▪️Другий сценарій: путін повернеться в Україну за кілька років, захопить Харків і Київ. Потім він вторгнеться в країну НАТО, переконавшись, що альянс не відповідатиме своїй риториці колективної оборони.
ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
Ответ дляМама Никитки-2
Насрать трампу на рідкоземельні копалини з України. Це засіб подати себе в вигідному світлі перед своїм, розумово відсталим електоратом. Цар Всесвіту отримав з України втричі більше ніж штати витратили. Передвиборча риторика може отримати реальне підтвердження.
цар всесвиту сейчас считает себя путин и его окружение
трампа кинут как ’лоха’ или максимум сделают верной собачкой которая служит путину. если росийски уродов не остановить
Мама Никитки-2• 13 февраля в 15:06
Ответ дляJannyMoney
это не вопрос веры. Трамп не сможет с пуйлом решить, что делать Украине. Без Украины.
Заздрю вашому оптимізму.
Навіть якщо Україна і не підпише , це геть нічого не змінить. Констатація факту і більше нічого. Є примарна надія на тут таки Європу. Може капітуляція всеж таки буде не такою болючою, як малюють сьогодні.
Мама Никитки-2• 13 февраля в 15:10
Хуйло підтримав Шоколадного. А я вчора написала, що команда фас дана. Сніданок за 150 тис не окупив себе.
Но мені знов натикали хворих тіток і клоунів. Як і сьогодні.
Чекаємо оновлене обличчя майбутнього царя.
Мама Никитки-2• 13 февраля в 15:12
Ответ дляPinkMa
В Трампа розуму меньше ніж у рибки гуппі. Тому не виключаю того, що ви написали.
Нажаль, Україні вже викрутити не тільки руки 😢
JannyMoney• 13 февраля в 15:21
Ответ дляlilu1990
Та як. За Чехословаччину ж колись порішали
и чем закончилось для ’решал’?
плюс представители Чехии при этом присутствовали. Плюс речь шла исключительно о судетской области, маленький клочок земли на котором 90% населения - этнические немцы.
Ладно, переформулирую. Я надеюсь, что без Украины не порешают.
Мама Никитки-2• 13 февраля в 15:48
Ответ дляSova splushka
Інакше - цим світом правлять дідугани.
Трамп про 3 строк мріє. Білл вже подано в конгрес.
Мама Никитки-2• 13 февраля в 16:02
Ответ дляkissaniya
Откуда инфа? У них есть элексир вечной жизни штоле
В сенсі звідки. З першоджерел.
Хз, є чи не має. Але білл подано в кінці січня .
Vlada-Maria• 13 февраля в 17:42
Ответ дляДождливая
Разве Польша не ограничила въезд рашистов ещё в 22 году? Что-то мне такое вспоминается
так і є, але декому вигідно стравлювати Україну і Польщу
Natal_ka91• 13 февраля в 17:47
Значить, ці роки треба укріплюватися, озброюватися, набирати для армії мотивованих людей на хорошу зарплату, робити з них професійних воєннослужбовців. Якщо знову буде тотальна корупція і розп***йство, то нам нічого не допоможе
Мама Никитки-2• 13 февраля в 17:53
Ответ дляLudaSHS
З соц мереж
Він не займається ні державою, ні зовнішньою політикою. Робить що в голову прийшло зранку. Вийшло-ок. Не вийшло, зато яке шоу для реднеків зробив
Мама Никитки-2• 13 февраля в 17:55
Ответ дляNatal_ka91
Головне дізнатись, де ж узяти кошти, на оту « хорошу зарплату» і взагалі на зброю.
Ответ дляLudaSHS
Українці - стримуючий щит. Бо в пуйла , т к він хотів відкат Нато до границь 1997 р , було ж декілька варіантів. В т ч Балтія.
’’Війна з Європою’’, про це є маса книжок, дисертацій, навіть бестселера Фрідмана, ’ наступні 100 років’ , в якому автор в 20 х р 21 ст типу прогнозував війну в Європі, але там українці разом з росіянами по один бік, і в одній армії.
Стався 2014
Стався 2022
Виявилося Зсу це щит таки, нереальне стало реальним. И поки тут війна, як сказала колись Кая Калас, пуйло не піде на Ес
Стався 2014
Стався 2022
Мені зараз здається, що трамп заохотить путіна не тільки на політичні кордони 1997, по суті Європу кинули, вона не зможе притистояти союзу росія-китай-іран. Чому б не захотіти створити оруеловську євразію?
Новини, новий світ
’Истребитель J-16 Китая обстрелял патрульный самолет P-8A Poseidon ВВС Австралии тепловыми ловушками.
Происшествие произошло накануне в Южно-Китайском море во время патрулирования.
Австралия уже выразила обеспокоенность Китаю по поводу ’опасных и непрофессиональных’ действий китайского истребителя в отношении происшествия. Китай заявил, что австралийский самолет ’намеренно вторгся’ в его воздушное пространство.’
Ответ дляfrumoasa17
Для чого х#йлу окупація всієї Європи? Щоб що? А то всі говорять про війну з Європою, а ось для чого вона, ніхто не говорить. Звісно мова не про країни Балтії. Вони під ризиком. Китай дасть добро, на кому він буде гроші заробляти?
Я сьогодні прочитала порівняння росії з локомотивом без гальм. Він вже просто не зможе зупинитися.
Gipotenuza• 13 февраля в 20:14
Ответ дляOxy3
Если я вас сравню со слоном, то все будут думать, что вы толстая и вместо носа у вас хобот.
Natal_ka91• 13 февраля в 20:18
Ответ дляМама Никитки-2
Думаєте, коштів немає? Я впевнена, що в нашій країні їх багато, просто йдуть не туди куди треба
JannyMoney• 13 февраля в 20:18
Ответ дляGipotenuza
все будут думать что вы не понимаете метафоры)
JannyMoney• 13 февраля в 20:19
Ответ дляOxy3
но и продвинуться не может. Локомотив в болоте.