Держпідприємству «Україна» сьогодні наказали зробити обрахунки роздруковування бюлетенів на президентські вибори, – нардепка Федина.
Marc Antonio• 13 февраля в 22:23
Зеленский просто не допустит людей с конкурентным рейтингом к выборам
Наталія-Ната• 13 февраля в 22:24
Зеленский который сам себя поставит снова на пост президента, это намного хуже чем тот же Лукашенко( в сто раз
Ответ дляMarc Antonio
ага.буде зеля-будуть в нас і бабки,і пво,і зброя і не станем російським придатком.цей такий,що всього добється.будуть бариги-і знову цьом цьом з русньою і феесбешники-щурі в кріслах.як ото вчора викрила сбу полковника.начальник сбу з 16 року.петро його всадив а воно тварюка здавало все на москву .а скільки їх ще таких
зараз рейтинг високий у залужного і зелі.інші в прольоті.залужний не поганий.але він не добється для нас стілки як зеля.поміняти зелі команду тільки,поставити професіоналів,і все в нас наладиться.ми не зможемо без грошей після війни і нам захист потрібен.і європа за зелю.
ця війна багато що змінила і кожен показав своє лице...і на що здатний.якби не зеля-не було б нічого в нас-ні зброї ,ні грошей,на ракет ,ні пво і може і ми б тут вже не писали.він їздив ,добивався,благав,дайте нам,поможіть нам,путін -зло.молодець.а що в команді його є і в партіїї гниль-то розберемось.в кого їх нема..
Наталія-Ната• 13 февраля в 22:36
Как жить тут с этой шайкой, что не день, глаза на лоб лезут от абсурда, придумывает такие законы что скоро последние трусы у народа отберет, устроит неудачную диктатуру и полицейское государство. Конституция на паузе, законы под себя напишут. Боже упаси
Ответ дляНаталія-Ната
Я вас огорчу. Дна нет. Далі буде ще
Супер, треба міняти цю шоблу, в цієї влади головне було не захист населення і інтересів держави, а продати на росію серіал Свати, а решта її не цікавило, а коли полетіли ракети і снаряди то вони нічого іншого не придумали як прикритись населенням і закрити кордони, щоб захісники не втікли і перше голосування було - це безсрочна бронь від мобілізації всіх депутатів, помічників, судьїв, рівень циннізму - розумієте