куркулиха• 13 февраля в 14:13
Потрібен репетитор з фізики. Бажано викладач ВУЗу. Може хтось має контакти?
Буду дуже вдячна.
Своего не предлагать• 13 февраля в 14:29
Онлайн, оффлайн, місто, який клас, підготовка до іспитів НМТ чи студент - коли наступну тему створите з мінімальною хоча б інформацією, є шанси, що хтось відповість.
Фізиків мало і вони точно не витрачатимуть свій час на того, кому ліньки сформулювати нормально запит.
Мадам Тю-лю-лю• 13 февраля в 14:34
З репетиторами фізики і до війни була проблема. Особливо гарного рівня.
Пошукайте на профільних сайтах, там відгуки є. Пробуйте , просіть пробне заняття - воно зазвичай дешевше.
куркулиха
• 13 февраля в 14:54
Ответ дляalphabetagama
Напишіть мені свій запит більш детально
Потрібен репетитор з фізики для студента 1го курсу технічного університету, спеціальність авіа інженерія. Вчиться англійською, але репетитор можна і українською щоб викладав.
Дякую.
Дон Пэдро• 13 февраля в 15:36
Ответ длякуркулиха
Дякую.
Физика на английском? Их задачи?
ну во первых дураков нет. Во вторых это будет вам стоить от 1000 грн в час без гарантий.
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 15:48
Ответ длякуркулиха
Дякую.
Знайдіть Співак Оксану
Вона викладає фізику в ліцеї кпі
Двє дуже класний рівень
Вона викладає фізику в ліцеї кпі
Двє дуже класний рівень